Keller Williams Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Dünyanın köklü gayrimenkul hizmetleri markası olan Keller Williams Türkiye genelinde franchise vermeye devam ediyor. 

Keller Williams, dünya çapında 700’ü aşkın Bölge Müdürlüğü ve 130.000’den fazla gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda başarısı kanıtlanmış sistem ve modelleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir açıdan bakmaktadır.

Keller Williams 1991 yılında franchise vermeye başlamış, uluslararası ilk Bölge Müdürlüğü’nü 1998’de Kanada’da açmıştır. 2010 yılında dünyaya açılan Keller Williams, 2013 yılında Avrupa’da ilk olarak Türkiye’de faaliyete geçmiştir.

Neden KW?
Sahip olmaya değer bir kariyer
Sahip olmaya değer bir iş
Yaşamaya değer bir hayat
255 gün, 630 saat eğitim desteği (2014 rakamları)
Danışmanlara para ve zaman tasarrufu sağlayacak teknoloji
Aile ortamı sunan benzersiz kültür
Keller Williams Franchise Yatırım Fırsatları

İster yatırımcı ister Danışman olun kurumsal bir gayrimenkul markası olarak Keller Williams Türkiye’yi seçtiğiniz zaman sadece bir tabelaya yatırım yapmazsınız. Kuzey Amerika’nın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması ile bu sektörde mevcut olan en iyi eğitim, koçluk, teknoloji ve desteğe ulaşırsınız.

1. Bölge Müdürlüğü için nasıl bir profil arayışı içindesiniz?
Yeni fırsatları değerlendirmeye hazır, tutkulu, lider ruhlu, söz konusu bölgeye hakim ya da bölgeye inanan girişimciler arıyoruz. Adaylar, KW’ın sistemlerine, kültür ve eğitimlerine tutkuyla inanmalı, büyük resmi görmeli ve KW modelinin sürdürülebilirliği konusunda hassas davranmalı ve azimli olmalıdır.

2. Yalnızca Bölge Müdürlüğü açacak girişimciler mi arıyorsunuz?
Hayır. Bölge Müdürlükleri yatırımcı, takım lideri, ya da mega danışman gibi bir çok farklı liderlik imkanı sunmaktadır.

3. Sektörde deneyim gerekli midir?
Keller Williams’a katılmak için sektörde deneyim sahibi olma zorunluluğu yoktur; ancak ekibinizde sektörde deneyimli kişilerin bulunması tavsiye edilir. Bizim için asıl önemli olan, doğru adayları bulup, doğru kişiler ile büyümektir.

4. Lisans ücreti / gereken yatırım miktarı nedir?
Hedefimiz birlikte büyümek ve uzun vadeli bir işbirliği kurmaktır. Bu sebeple, franchise veren diğer şirketlerden farklı olarak, sabit bir lisans ücreti belirlemeyiz. Stratejimiz, iş modellerimizi yerel piyasaya uyarlarken ve finansal modelimizi oluştururken adayımızla birlikte çalışmaktır. Sistemi her iki taraf için de kazançlı hale getirecek bir temele oturttuktan sonra gereken yatırımı belirleriz.

5. Bir bölgede birden fazla aday bulunması durumunda ne olur?
Tüm adaylar aynı başvuru sürecinden geçer. Seçilen aday 60 günlük geçerliliği olan iyi niyet mektubu imzalar ve ön ödeme yapar. 60 günlük sürede, sözleşme imzalama, şirket kurulumu, altyapı çalışmaları ve eğitimlerin verildiği KW dönüşüm süreci tamamlanır. Bu sürede aday ile herhangi bir konuda anlaşamama durumunda başvuru sürecini bitiren yedek aday ile sürece devam edilir.

6. Keller Williams’da pasif gelir elde etme imkanı olduğu doğru mu?
Evet, bir çok gayrimenkul danışmanı, aynı yerde çalışan bir arkadaşının yönlendirmesiyle işe girer. Geleneksel bir broker, bu yönlendirme için sadece teşekkür etmekle yetinirken, KW Bölge Müdürlükleri, bu tür yönlendirmeleri maddi olarak ödüllendirir. Sistemin kurulduğu 1996 yılından beri, Kuzey Amerika’da Keller Williams’ın büyümesine yardımcı olan danışmanlarına 400.000.000$ fazla kâr payı ödemiştir.

7. Hangi bölgeleri hedefliyorsunuz?
Keller Williams’da franchise veren diğer şirketler gibi bir franchise satış ekibi yoktur. Hedefimiz, hangi bölgede olursa olsun, doğru liderleri ve doğru fırsatları değerlendirmektir. Yurt içi ve yurt dışındaki 100.000 danışmanımızdan gelen yönlendirmeler, marka bilinirliğimiz, eğitim ve teknoloji alanındaki farklılığımızın bir sonucu olarak organik büyümeyi hedeflemekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin:
+90 212 212 5987 (KWTR)
info@kww.com.tr​
Ahi Evran Caddesi No:21 Polaris Plaza Kat 21 No:82
Maslak 34398 SARIYER / ISTANBUL

KellerWilliams Franchise Başvuru Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

keller-williams-bodrum

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı