Keller Williams’tan Yeni Yatırımcılara Franchise Fırsatı

by Bayilik Lobisi

Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden birisi olan Keller Williams, franchise sistemi ile Türkiye’deki büyümesine devam ediyor.

Şubat 2016 itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan Keller Williams Türkiye, 10 yıllık büyüme planı ile beraber 80 bölge müdürlüğü ve 7bin danışman sayısına ulaşmayı hedefliyor. Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol “Geleneksel franchise sistemlerinin aksine, Keller Williams olarak adaylarımızla sürecimizi yönetirken çok titiz bir şekilde davranıyoruz. Bizim için, model ve sistemlerimizi takip edecek ve kültürümüze uyan doğru liderle işbirliği yapmak olmazsa olmazımız. Geçen yıl içinde Keller Williams danışmanları gelirlerini yüzde 82 oranında arttırdı“ diye konuştu.

Dünyanın köklü gayrimenkul hizmetleri markası olan Keller Williams Türkiye genelinde franchise vermeye devam ediyor. Sizde KW Türkiye Gayrimenkul franchise ağına katılmak ya da daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz KW TÜRKİYE FRANCHİSE yazımıza göz atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı