Kemal Tanca, Yurtdışında Franchise Vererek Büyüyecek

by Bayilik Lobisi

Aralık ayı içinde 5 mağaza birden açan Kemal Tanca, 2015 yılını franchise vermeden 40 ilde 142 mağaza ile kapattı. Türkiye’de perakende sektörüne yön veren önemli markalardan Kemal Tanca, Aralık ayında 5 mağaza açarak, toplam mağaza sayısını 142’ye yükseltti. Ankara One Tower AVM, Erzincan Park AVM, Mardin Park AVM’de Kemal Tanca mağazası ile Gaziantep Sanko Park AVM ve Bursa Zafer Plaza AVM’de Tanca Kids mağazalarını açan Kemal Tanca Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Tanca ‘2015 yılını franchise vermeden 40 ilde 142 mağaza ile kapattık. 2016 yılında verimlilik ve karlılık üzerine odaklanacak, açılacak AVM’lerle de büyümeye devam edeceğiz. Hedefimiz 2016 yılında da mağaza açmaya devam etmek’ dedi.

Yurt dışından da yoğun franchise talepleri aldıklarını belirten Tamer Tanca ‘Bu konuda aceleci değil, seçiciyiz çünkü Türkiye’de olduğu gibi kaliteyi bozmadan, lokasyonu marka değerimize uygun tercihler yapmamız gerekiyor. Bu pazarlara temsil yeteneği kuvvetli iş ortakları ile girmeyi düşünüyoruz. Yurt dışında franchise vererek büyümek hedeflerimiz arasında. Türk markalarının artık dünya markaları ile aynı kalitede olduğunu herkes biliyor. Öncelikli hedefimiz Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, daha sonra da Avrupa pazarı. Amacımız Kemal Tanca olarak dünyanın her yerinde ilham verici şıklığı ve kaliteyi bir arada sunarak tartışmasız lider konumuna gelmek ve bir dünya markası olma yolunda adımlar atmak’ diye konuştu.

Kemal Tanca franchise başvuruları için; http://www.kemaltanca.com.tr/hakkimizda.asp?inf=3 linki üzerinden bilgi alabilirsiniz.

TamerTanca

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı