‘Kendi İşine Sahip Olmaya Hazır Mısın?’ Semineri İstanbul’da

by Bayilik Lobisi

ERA ‘Kendi İşine Sahip Olmaya Hazır Mısın?’ sloganıyla eğitim ve seminerlerine devam ediyor. ERA Gayrimenkul Türkiye, eğitim ve seminerlerine ‘Kendi İşine Sahip Olmaya Hazır Mısın?’ sloganıyla devam ediyor.

Türkiye’nin konut alanındaki potansiyelini gözler önüne sermek ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünü anlatmak üzere 25 Kasım Çarşamba günü Bağdat Caddesinde bulunan Era Türkiye Genel Merkezinde sektör ilgilileriyle bir araya gelecek olan ERA Gayrimenkul, sektörün yatırımcı için avantajlarını anlatacak.

Ücretsiz olarak verilecek ve 19:00’da başlayacak olan seminere kayıt yaptıranlar aynı zamanda ‘DISC Kişilik Envanteri’nin de sahibi olacak.

ERA Gayrimenkul Türkiye, Türkiye’nin ilk gayrimenkul akademisi ‘ERA Akademi’de de eğitim hizmetlerini sürdürüyor. Sektörde bir ilk olan ‘ERA Clinic’ ve ‘ERA Coaching’hizmetlerinin de dahil olduğu bu güçlü eğitim modeli ile ofislerinin karşılaşabileceği sorunlar ile ilgili çözüm üretiliyor.

Her türlü ekonomik değişikliğe karşı gelişimi artırmak ve ‘Kaliteli Yatırım Danışmanlığı’ algısını oluşturmak için eğitime büyük önem veren Era, gayrimenkul sektöründe kaliteli, eğitimli ve profesyonel kadroların yetiştirilmesi amacıyla kurslar da açıyor. ‘Emlak Reklam ve Araştırma Kursu’nun üç farklı MEB onaylı sertifika programı üzerinde eğitim veriliyor. Kurstan başarı ile mezun olan kursiyerler MEB onaylı sertifikalarını almalarının haricinde gayrimenkul sektöründe kurumsalmarka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşuyor.

Ücretsiz seminer kaydı icin (LCV):
E-mail: hatice.aslan@eraturkiye.com veya 444 9 ERA (372)’yı arayın

Not: DISC Kişilik Envanteri için iletişim bilgileriniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra e-mail adresinize gönderilecek link ile DISC Kişilik Envanterinizi yapabilirsiniz. Yapılacak ERA Gayrimenkul Franchise Seminerlerine katılanların kişilik envanter sonuçları kendileri ile paylaşılacaktır.

era franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı