Kişiye Özel Franchise Buluşmaları Başlıyor

by Bayilik Lobisi

‘Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü’ 1A Plus, yeni kampanyasıyla franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor. 1A Plus Türkiye Direktörü Ebubekir Sevimli markaları ve franchise sistemleri hakkında görüşmek için girişmcileri Antalya’ya davet ediyor.

Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü
ABD Atlanta’da kurulmuş bir Türk girişimi olan ‘Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü’ 1A Plus, yeni kampanyasıyla franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor. Kişiye özel franchise görüşmelerine başvuran girişimcilerin gidiş-dönüş uçak bileti, konaklama ve yemek masrafları 1A Plus tarafından karşılanacak.

Başvurularda aranan özelliklerin başında ise franchise adayı girişimcilerin kendi işini kurma isteğinin yanı sıra gayrimenkulü iyi bir yatırım aracı olarak önemsemeleri geliyor.
Antalya’ya tek tek davet edilecek olan franchise adayları, 1A Plus uzmanları tarafından karşılanarak, 1A Plus markasının sunduğu ayrıcalıkları, sistemin işleyişi ve sunulan faydaları içeren sunumları birebir tanıtımla 1A Plus Genel Merkezi’nde dinleyecekler. Sosyal medyada da #benimmarkam1APlus hastagıyla yer alacak kampanya sayesinde iş kurma sürecinde diledikleri her soruyu rahatlıkla sormanın rahatlığını yaşayacak girişimcileri bir fırsat daha bekliyor.

Kampanya dahilinde1A Plus’a katılan girişimciler ABD’deki yatırım fırsatı içeren mülklere müşteri yönlendirebilme ayrıcalığına sahip olacak. 1A Plus Amerika’nın partner olarak çalıştığı emlak işletmeleri ile yaptığı anlaşmayla siteme dahil edilenözel emlak portföyüne www.1aplus.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

Şifre ile sadece 1A Plus işletme sahiplerinin ulaşabileceği bu bölümdeki tüm gayrimenkul seçenekleri Türk yatırımcı müşteriler için fırsat içeren mülklerden oluşmakta ve yönlendirme ile satılan mülkler üzerinden Türk müşteriler herhangi bir hizmet bedeli ödemeyecekler.Alım koşulları, geri dönüş ve kazanç açısından garantiler verilerek oluşturulan bu özel mülkler sadece 1A Plus Türkiye franchise işletmelerinin müşteri yönlendirmeleriyle satılacak.

1 A Plus Gayrinenkul franchise detaylarını okumak için tıklayın.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı