Klik Emlak Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren emlak firmaları arasında sektörde lider konumundaki klik emlak.com emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutan  emlak platformudur. Ekim 2005 de profesyonel ekibi ile hızlı çalışmalarına başlayan klikemlak.com Mart 2005 de siteyi emlak ofislerine açmıştır.

HEDEFİMİZ :

Klikemlak.com’un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımız emlak ofislerine, hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve emlak sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.

AMAÇLARIMIZ :

Emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: Sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir. Emlak arama zahmetini en aza indirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı.

Emlak sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir. Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak. Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.

Klik Emlak Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: KLİKEMLAK Franchise Ofisi : TÜM EKİPMANLARINIZ ÜCRETSİZ…! OFİSİNİZİ AÇIN VEYA VAR OLAN OFİSİNİZE TABELA, BROŞÜR, KARTVİZİT, CAM PANOLARI VE BİRÇOK MALZEMELER  ÜCRETSİZ….! KLİKEMLAK, Ülkemizde, 1.000 Civarı Franchise Ofisi ile hızla büyüyen bir gayrimenkul franchise kuruluşu olmayı hedefleyen bir kuruluştur. KLİKEMLAK, Türkiye, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor.

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla KLİKEMLAK size önemli bir fırsat sunuyor. 9 yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Bir klikemlak Ofisi açarak 9 yıllık tecrübeye sahip oluyorsunuz. Size verdiğimiz eğitim, eleman, portföy, hukuki ve muhasebe desteğin yanı sıra ofisinizin adına, kontrolü tamamen sizde olan bir web sitesi, e-mail adresleri ve daha bir çok avantajları içeren teknolojik destekle sizin her zaman arkanızda olan ama işinizle aranıza girmeyen bir iş ortaklığı kurmuş oluyorsunuz.

Her klikemlak ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, KLİKEMLAK Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir KLİKEMLAK  ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

Türkiyenin bir numarası olmayı misyon edinen gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece Türkiyenin en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan KLİKEMLAK eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız. Bir KLİKEMLAK  franchise’ı olmak ve maksimum kazanç ile kendi işletmenizi kurmak isterseniz  KLİKEMLAK  Türkiye Genel Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

Klik Franchise olan işletmelerimizin avantajları nedir ?

1- Bayimiz olan her işletme TABELA , DIŞ CEPHE , BÖLGE KORUMASI,PERSONEL DESTEK , REKLAMDAN PAY, PROJEDEN PAY,TÜM MATBAA GİDERLERİ KARTVİZİT VS.BROŞUR VE EMLAK OFIS Ekipmanlarını TARAFIMIZDAN ÜCRETSİZ SAĞLANIR.

2- Türkiyenin en büyük olma hayali ile hareket eden marka değeri yüksek olan bir şirket ile hareket etmek.

3- İnternet Ağı ile dilediği bölgedeki bayiden yardım talep istemek.

4- BÖLGE KORUMASI : Klikemlak 1 Bölgede Örnek : İstanbul Bağcılar İlçesi Bu ilçede 22 Mahalle olduğunu düşünelim 22/ 5 : Ortalama 4 Ofis demek. 4 ofis tahsis ediliyor.Asla 5.Ofis hizmete girmiyor.Ofisler arası destek olanağı mevcut olduğu gibi bölgesel yardım talebinizde her zaman her konuda GENEL MERKEZİ arıyarak talep ve destek alabilirsiniz.

TÜRKİYE GENELİ BAYİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ LÜTFEN BİZE ULAŞIN

* SİZ OFİSİNİZİ TUTUN BÖLGE TEMSİLCİLERİMİZ GELSİN,  OFİSİNİZİN TÜM İHTİYAÇLARINI  ÜCRETSİZ SAĞLIYALIM.

* BİR OFİSİN HİZMETE GİRME SÜRESİ 2 HAFTADIR,2 HAFTADA OFİSİNİZ HAZIR.

Klik Emlak Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

iletişim: 0 8504713030

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı