Köfteci Ramiz Bayilik

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmalardan köfte sektörünün lideri Köfteci Ramiz
Köfteci Ramiz Makedonya’nın Prilepe şehrinde dünyaya gelmiş ve savaşından sonra Türkiye ye yerleşmişlerdir.
Türkiye de Manisa da küçük bir dükkanla başlayan serüven Köfteci Ramiz in 1970 yılındaki vefatından sonra oğulları tarafından büyütülerek zamanımıza kadar gelmiştir.
Köfteci Ramiz in çocukları 2000 yılında izmir istanbul yolu üzerinde dükkan açarak markanın tanınmasını sağlamışlardır. Bu dönemde birçok sanatcı ve siyasetcinin uğrak yeri olmuştur.

2006 yılından itibaren de gelen bayilik tekliflerini değerlendirerek uygun yerlere bayilik vermeye başlamıştır. Köfteci Ramiz tadından ve prensiplerinden ödün vermeden zamanımıza kadar gelmiştir.

Bugün, yeni elemanların yetiştiği Türkiye genelindeki tüm Ramiz restoranlarında satılan ürünler soğuk zincirle Akhisar’dan taşınmakta olup üretimden satışa her bir adım sürekli denetlenmekte ve standartların her noktada aynı kalması sağlanmaktadır.

Köfteci Ramiz restoranlarında edindiği tecrübeyi yeni bir konseptle Rames Cafe’ye taşıdı. Temelleri 2006 yılında atılan Rames Cafe konsepti, Ramiz’in geleneksel köftelerinin yanı sıra; kahvaltı çeşitleri, hamburger seçenekleri, pizza, geleneksel ve özel makarnalara kadar birçok farklı lezzeti bir araya getiriyor. Konseptin bir diğer özelliği ise, cafe keyfini rahatça yaşayabileceğiniz keyifli ortama sahip olmasıdır. Rames Cafe’lerde, kış aylarında sıcak içecekleri, yaz akşamlarında hafif salata seçenekleriyle gününüzü renklendirebilirsiniz.

Ramiz Grill House
Et konusundaki tecrübesi ve yoğun talepler sonucu hazırlanan en üst segment yan markasıdır. En kaliteli ve en lezzetli etin sunulduğu Grill House konsepti, ilk olarak Antalya Konyaaltı’nda hizmete başlamıştır.

Kilogram konsept

1 porsiyon ile doymayan müşterilerin müptelası olacağı, bol bol Ramiz ürünleri içeren, “kilo ile et-köfte” konsepti Kilogram. Lezzetten ödün vermeden, kaliteli servis ve hizmetimize devam edeceği markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

Ramiz Plus konsept

Standart “Ramiz” konseptinin yanında, birçok ekstra ürün barındıran bu marka, genellikle büyük ölçekli lokasyonlarda tercih edilmektedir. Izgara çeşitlerinin yanında dünya mutfağından birçok lezzet menüsünde yer almaktadır.

Bugün, yeni elemanların yetiştiği Türkiye genelindeki tüm Ramiz restoranlarında satılan ürünler soğuk zincirle Akhisar’dan taşınmakta olup üretimden satışa her bir adım sürekli denetlenmekte ve standartların her noktada aynı kalması sağlanmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı