Komagene Franchise Bedeli Almıyor

by Bayilik Lobisi

Komagene franchise bedeli almıyor
Etsiz çiğ köfte franchise ağı Komagene, Türkiye ve Almanya’da bulunan üretim tesisleriyle hedef büyüttü.

Yılsonuna kadar Türkiye çapında 1050, yurtdışında ise 10 ülkede 35 şubeye ulaşmak istediklerini belirten Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Tekdemir, “Hedefimiz Komagene’yi bir dünya markası haline getirmek” dedi.

Komagene’nin 2005 yılından beri 11 yıldır faaliyetini sürdürdüğünü anımsatan Tekdemir, “Etsiz çiğ köfte, lezzetli, sağlıklı, doyurucu, uygun fiyatlı, çabuk hazırlanması sebebiyle fastfood ürünlerine ciddi rakip oldu ve hızla sevildi. Hızlı bir büyüme modeli tercih ettik. 2016 yılı sonuna kadar 10 bin TL + KDV olan franchise bedelini almama kararı aldık. Açılışta franchise işletmelerimize 100 kg çiğ köfte de hediye ediyoruz. Sadece kurulum ve işletme giderlerini karşılayarak Komagene franchise işletmesi olabilme imkanı sunuyoruz. Yeni iş modelimizle Türkiye’nin en fazla talep alan franchise ağına sahibiz” diye konuştu.

Komagene bayilik detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı