Komagene Çiğ Köfte Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Çiğköfte sektörünün lider markası Komagene 3 farklı konsepte ve tüm dünya genelinde franchise vermeye devam ediyor.

Komagene® “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıkmış, Türkiye genelinde 800’ü aşkın ve 7 ülkede 25 şubesiyle müşterilerine servis veren sektöre yön veren öncü markadır. İstikrarlı büyümeye devam eden Komagene® markamızın 2019 hedefi 1500 şube sayısına ulaşmaktır.

Şubelerimizin %98’i franchising sistemi ile başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza 2016 yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli ( isim hakkı bedeli) ve Royality fee ( ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

Sizde aşağıdaki süreçleri takip ederek ailemizin bir parçası ve kabul görmüş bir markanın sahibi olabilirsiniz.

1-Yüz Yüze Görüşme
Komagene® Genel Müdürlüğü’nde veya sizin yatırım yapmayı düşündüğünüz lokasyonda yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchisee adaylarımızı yakından tanımak, beklentilerini anlayabilmek ve size Komagene® sistemi hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz. (Görüşme randevusu ve başvuru talepleriniz için iletişim bölümündeki Franchise Başvuru Formunu kullanabilir ya da ilgili Bölge Sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.)
2-Lokasyon Belirleme
Komagene®’ın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında restoran açmak istediğiniz bölgeleri de incelemeye alabiliriz. Güncel restaurant açmak istediğimiz bölgeleri internet sitemizdeki http://franchise……. com.tr adresinden takip edebilirsiniz.
3-İş Planı Hazırlama
Komagene® olarak yatırım yapılacak lokasyonu siz yatırımcı adaylarımızın ve konusunda uzman bölge sorumlularımız ile birlikte yapmış olduğunuz analiz sonucuna göre değerlendirerek onaylayacağız. Analiz değerlendirmesinde bölge sorumlunuz aynı zamanda sizinle birlikte bir iş planı hazırlayacaktır. Bu iş planıyla bölgenizdeki potansiyel satış noktaları, konut sayıları, bölgenizin sosyo ekonomik yapısı vb. veriler baz alınacaktır.
4-Eğitim
Eğitim aşamasında Komagene® sistemini öğrenmenizi, yapılacak olan uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz Eğitim Departmanımız önderliğinde sürmekte olup ve belirlenen program dahilinde ağırlıklı pratik ve kısım kısım da teorik olarak uygulanmaktadır. Tüm franchisee adaylarımızın eğitim programlarına tam ve zamanında katılımları gereklidir.
5- Mimari Proje Desteği
Restoranınızı kiraladıktan sonra mimari çözüm ortaklarımız ve bölge sorumlularımız çizilecek tüm projeler için eksiksiz destek sağlayacaktır.
6- Açılış Pazarlama Planı
Dükkanınızın dekorasyonu başladıktan sonra Bölge Sorumlunuz ile birlikte “Açılış Pazarlama Planı”nınızı hazırlamanızı önermekteyiz. Bu plan, restoranınız açıldıktan sonraki 8 hafta boyunca haftalık bazda bölgenize özel yapılacak aktiviteleri içerecek ve bu doğrultuda gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilecektir.
8-Yatırım Maliyeti
Ortalama bir restaurantın yatırım maliyeti 20.000 – 30. 000 TL + KDV aralığındadır.
9- Sürekli Eğitim ve Operasyon El Kitabı
Eğitim departmanımız tarafından hazırlanmış Operasyon ve Eğitim El Kitabını açılışta size teslim ediyor olacağız. Bölge sorumlularınız ve eğitim departmanımız sürekli olarak eğitimlerinizi takip ederek gerekli durumlarda size yardımcı olacaktır
10- Üretim ve Ar – Ge
6.000 m2 kapalı alanda Türkiye’nin sektöründe en büyük üretim tesisine sahibiz. Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.
11- Tedarik Zinciri ve Lojistik Desteği
Sektöründe Türkiye genelinde ilk ve tek soğuk zincir ile dağıtım yapan Komagene® franchisee’lerin tüm ihtiyaçlarının tedariğini de yapmaktadır.
12- Pazarlama
Yerel ya da ulusal reklamlarda ve reklam materyallerinde destek sağlanmaktadır.
13- Güçlü Operasyon Ekibi
Deneyimli ve konusunda uzman Bölge Operasyon Yöneticilerimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar.
14 – Denetim
Komagene® işletim standartlarını sağlamak üzere işinizi geliştirmeniz ve müşteri memnuniyetini sağlamanız amaçlı periyodik olarak denetimleriniz yapılır.

Franchise Adaylarında Beklenen Özellikler:
-Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek
-İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek
-Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek
-Komagene® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek
-Müşteri odaklı olmalı
-Franchisee adayı yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmalıdır.

İletişim:
YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK
Ofisimistanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul
Tel:0216 367 97 00 Faks:0216 417 38 80
Mail: komagene@komagene.com.tr

Komagene Franchise Başvurusu İçin Tıklayın
komagene avm franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı