Komagene, Hollanda’ya Açıldı

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin sektöründe lider etsiz çiğ köfte zinciri Komagene Yurtdışı pazarında yerini almaya başladı.

Çiğ Köfte sektöründe, marka kalitesini kanıtlamış Türkiye’nin En büyük etsiz çiğ köfte franchise’ı Komagene büyümeye ve Türkiye çapında 800’ü aşkın bayisi ile çiğ köfte tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’de yeni nesil fastfood olarak adlandırılan, etsiz çiğ köfte markası Komagene 2015 hedeflerini yurtdışı pazarında büyümek olarak belirlerdi. 2011 yılının son çeyreği itibariyle rotasını yurtdışı pazarına çeviren Komagene tüm dünyaya bu eşsiz lezzeti tattırmayı ve dünya çapında Franchise ve Master franchiselar vermeyi hedefliyordu ve bunu da başardı. Kendini geliştirme ve global iş dünyasına girme yolunda hızla ilerleyen Komagene Hollanda’nın Başkenti Amsterdam Molukenstraat’ta yeni konsept ile 816. şubesini açmış oldu.

FARKLI KONSEPTLER

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Komagene kurucu ortağı ve yurtdışı operasyonlardan sorumlu Kamil Kaya Sivrikaya, Hollanda’da yeni konsept ile ilk şubeyi Amsterdam’da açmaktan gurur duyduklarını söyledi. Sivrikaya ” Daha doğrusu Avrupa’da ki yeni konsept ilk şubemiz. Komegena olarak Avrupa’da Türkiye’de kinin aksine farklı konseptler ile yeni iş yerleri açıyoruz. Burada ki amacımız bizim, diğer uluslararası büyüklükte ki firmalara alternatif olabilme çabası içerisindeyiz. Hem sunum tarzı ile hem de tarz olarak bir çalışmaya girdik.Amsterdam bu açıdan ilk oldu.”

ETSİZ ÇİĞ KÖFTE YANINDA TAVUK VE ET ÜRÜNLERİ

Avrupa konseptine dürüm konsepti ile açılım sağlayacaklarını söyleyen Sivrikaya ” Bu yeni konsepte burger, pizza, ekmek arası gibi bir çok konseptler var. Fakat dürüm olarak Avrupa’da bir konsept göremedik. Bundan sonraki süreçte de Avrupa’da dürüm konsepti olarak devam etmiş olacağız. Dürüm konsepti denince ilk akla gelen Komagene etsiz çiğ köftemiz var.Bunun yanı sıra et tavuk ve meze çeşitlerimiz var. Bunun yanında tatlı olarak kahvenin yanında Avrupa’ya uygun tatlıları da ürettik. Bu yeni konseptimiz bu doğrultuda gelişmeye devam edecek. Dünyada iki üretim tesisimiz var.Bir İstanbul diğeri ise Almanya Köln’de bir üretim tesisimiz var. Bazı ürünlerimiz Türkiye’den geliyor.”

HOLLANDA’DA 200 ŞUBEYE ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ

Komagene Hollanda Temsilcisi Mustafa Şentürk, dünya genelinde Komagene’nin ilk yeni konseptini Başkent Amsterdam’a açtıklarını söyledi. Şentürk ” Bu yeni konseptin çalışmalarına bir yıl önce başlamıştık. Başkent Amsterdam’da bu yeni konsepti açmanın gururunu yaşadık. Komagene Türkiye’de bütün illerde tanınmış bir marka. 800’ü aşkın şubesi var. Amacımız Hollanda’da şube sayını 200’e ulaştırmak. İleri dönemlerde Hollanda’ya özgün ürün ve dürüm çeşitlerimizde olacak. Bizler çalışmak isteyenler komagene.com websitesi üzerinden bize ulaşabilirler.” dedi.

Basri Doğan, Amsterdam)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı