Komşu Kahve

by Bayilik Lobisi

Kahve maceramıza Alaçatı’nın şirin sokaklarında; dedelerimizin, babalarımızın dizlerinin dibinde başladık. Onların içtikleri çayları, kahveleri küçük kaşıklarla tattık; tavla mücadelelerini iskambil oyunlarını izledik.

Masaların arasında komşu çocuklarıyla koştuk, eğlendik. Dostluğu, arkadaşlığı ilk o Komşu Kahve komşularımızdan öğrendik. Kahve sohbetlerini dinledik, komşuda içilen bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olduğuna tanık olduk.

Zaman ilerledikçe, dedelerimiz yerlerini babalarımıza, onlar da bizlere bıraktı. Sıra bize geldiğinde ise nesilden nesile geçen bu güzel mirası kaybetmemeyi; onu bugün de aranan, sevilen ve bolca bahsedilen bir mekan Komşu Kahve’yi yaşatmayı amaçlayarak yola çıktık. Yaşadıklarımızı, gördüklerimizi ve en önemlisi de özlediklerimizi bir araya getirerek Komşu Kahve dedik kendimize. Her zaman yanı başınızda olduğumuzu unutmayın diye…

Alaçatı’dan İzmir’e, oradan da tüm Türkiye’ye Komşu Kahve’yi büyütmeyi, bize miras kalan bu güzel geleneği sizlerle paylaşmayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.

Dedelerimizin, babalarımızın izlerini silmeden; ama günümüz değerlerini de gözardı etmeden yepyeni bir konsept yarattık.

Kuruluş yılı:2017
Franchise Adedi :3
Franchise Hedefi: 2020 / 12 adet
Franchise giriş bedeli: 35,000$
Ortalama yatırım bedeli: 200,000$
Reklam katkı payı:%
Royalty bedeli: % 5
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 70m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı