Konyalı Ahmet Usta Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Gıda sektörünün büyüyen oyuncularından olan Konyalı Ahmet Usta Türkiye genelinde ve Yurtdışında franchise vererek büyümeye devam ediyor.

Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan Konyalı Ahmet Usta, uygun fiyat ve üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor. Konyalı Ahmet Usta, güleryüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor.

Konya’ya has en leziz tatları, İzmirliler’le buluşturan Konyalı Ahmet Usta’ya gösterdiğiniz yoğun ilgi sonucunda, Buca, Bornova, Bostanlı, Menderes ve Bodrum’da da şube açarak daha çok kişiye hizmet vermeye başladık. Konya’ya özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güleryüzlü karşılama da Konyalı Ahmet Usta’nın temel prensipleri arasında yerini alıyor.

‘İsim benzer lezzet asla!’ sloganıyla çıktığımız lezzet yolculuğunda, açıldığı günden bu yana ISO ve Gıda Denetim Belgeli etli ekmeğiyle ve diğer farklı tatlarıyla hizmet veren Konyalı Ahmet Usta, kaliteden ödün vermeden taklitleriyle mücadele ederek ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor.

Franchise Koşulları
Franchising (Bayilik Sistemi) bir çok farklı çeşitte ele alınabilmektedir. Bu çeşit ve farklılıklar konum, m2, yatırım değerlerine göre şekillenebilmektedir. Bu kapsamda esas aldığımız değer karşılıklı görüşmelerdir. Bu görüşmeler sonrasında tüm sistem netleştirilebilmektedir. Fakat rakamlar ortalama haliyle;

Başlangıç Bedeli
30.000 $
Yatırım Bütçesi
M2 başına 2.500 TL
Ortalama Kâr Oranı
%20-%30
Hedef Bölge
Tüm Türkiye Geneli ve Yutdışı Lokasyonlar

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Konyalı Ahmet Usta Franchise Başvuru Formu

Konyali-Ahmet-Usta

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı