Kral Çiğ Köfte Türkiye Genelinde Bayilikler Veriyor

by Bayilik Lobisi

1992 yılında İstanbul’da kurulan Kral Çiğ Köfte; Türkiye genelinde bayilikler veriyor. O günden bu yana Kral Çiğ Köfte seçkin müşterilerine her zaman güler yüzlü ve hijyenik anlamda en üst seviyede hizmet sunmaktadır.

Firmaya göre;
-Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.

-Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar farkımızı oluşturur.

-İşi ve Kral Çiğköfte’yi inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Kral Çiğköfte ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

Bayilik Ekstraları:
Bayilik başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye,
Kral Çiğköfte Tabelası, dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 kilo çiğköfte ve 2000 adet el broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bayiler ve Kral Çiğköfte Bayiliği düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için önerilerine en samimi şekilde değer verilecektir.

Kral Çiğköfte Bayilik Başvurusu İçin Tıklayın

Benzer İçerikler

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı