Kral Döner Bayilik

by Bayilik Lobisi

Kral döner ülke çapında bayilik vermeyi sürdürüyor. Kral döner ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Türkiye nin sayılı büyük döner firmalarından Kral döner bayilik ağını genişletip o eşsiz lezzetini döner severlere ulaştırıyor. İstanbul da ilk şubesini açtıktan sonra öncelikle çevre illerden bayilik taleplerini değerlendirip kısa sürede  bayilik ağını genişletmiştir. Daha sonrasında da yurt genelinde birçok bayisi ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemesine devam etmektedir.

Kral Döner 2015 yılında ilk şubesini açan ve Gıda (Fast Food – Döner) sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Türkiye genelinde150 civarında  bayilik vermeyi hedeflemiştir.

Kral bayilik şartları

İnternet sitesi üzerinden, instagramdan ,bayilik siteleri üzerinden  ve telefonla gelen talepler değerlendirilip yatırımcı ile ön görüşme yapılır. Ön görüşme sonrasında şartlarda anlaşma sağlanırsa ön protokol yapılır. Lokasyon seçimi sonrasında firma tarafından mimari çizim yapılır. İnşaat ve ekipman kurulumu yapılırken personel seçiminde yardımcı olunarak kurulumundan sonra açılış yapılmadan eğitimler verilir. Açılış öncesi ve sonrası tanıtım ve reklam çalışmaları yapılır. Yatırımcıyı korumak için bölge koruması yapılarak o çevreye başka bayilik verilmez. İşletme minimum 40m2 olmalı ön cephesi geniş ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler seçilmeli. Mümkünse araç park yerlerine yakın olmalı.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı