Künefeji Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Künefeji bayilik veriyor

1998 yılında açmış olduğumuz pastanemizde, gelen talepler üzerine kurucumuz Nurettin TENNİOĞLU’nun önderliğinde dondurulmuş künefe üretimine başladık. Aldığımız olumlu tepkiler künefe konusunda kendimizi geliştirmeye yöneltti. İlerleyen zamanlarda dışarıdan gelen talepler üzerine ilk imalathanemizi kurarak Türkiye’de bir ilk olan dondurulmuş künefe üretimine başladık.

Hatay’dan doğan Lezzet Tüm Türkiye’ye Yayılıyor.

1999 yılında 40m2 lik bir atölyede başladığımız dondurulmuş künefe üretimimizi ilk olarak İskenderun ve çevre illere dağıtmaya başladık. İlerleyen zamanlarda Türkiye’nin her iline ulaştık.2004 yılında aldığımız markalaşma kararı ile Türkiye’de dondurulmuş künefenin yaratıcısı ve öncüsü olan KünefeJİ markası doğmuş oldu. Şu anda 400m2 lik imalathanemizde kalite standartlarımızdan ödün vermeden yaptığımız üretimlerimiz Türkiye’nin her köşesinde damakları tatlandırmaktadır.Hedefimiz Hatay mutfağının en önemli lezzeti olan Künefeyi tüm dünyaya tanıtmaktır.

Yeni Bir Marka Doğuyor…

KünefeJi markasının on yılı aşkın, planlı ve uzmanlık gerektiren çalışmasını arkasına alarak 2010 yılında yola çıkan Künefe Dünyası, Türkiye’nin seçkin bir çok restoran ve pastanelerinde yerini almıştır.

FİRMAMIZ
Künefe’nin kendine özgü peyniri olmazsa, tadı tutmaz. İyi bir künefe yemek istiyorsanız Hatay’ın marka ismi

Künefe Dünya’nın ilk yerleşim birimlerinden biri olan HATAY’ın eşsiz bir lezzetidir. 1998 yılında TÜRKİYE’nin HATAY ili liman kenti İskenderunda 40m2 lik bir atölyede üretime başladı. Künefesinin kalitesi ile yoğun ilgi ve talep gördü. İlk etapta Hatay ili ve çevresine daha sonra tüm Türkiye’ye yayıldı.

Şu anda 400m2 lik fabrikamızda kaliteden ödüm vermeden hijyenik ve sağlıklı bir ortamda ayda 200.000 adet kapasiteye ulaşmıştır.

Şu anda ürettiğimiz ürünleri Türkiye’de ve yurt dışına ihrac ederek satmaktayız. Hedefimiz Hatay mutfağının en önemli lezzeti olan Künefeyi bütün dünyaya tanıtmaktır.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı