Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya

by Bayilik Lobisi

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimliği oluşturan tüm detaylar, firmaya ait kurumsal kimlik kılavuzunda toplanmalı, kurum içi ve dışındaki tüm iletişim faaliyetlerinde kurumsal kimlik kılavuzunda belirtilen prensiplere bağlı kalınmalıdır. Burada öncelikli olarak belirtilmesi gereken konu, kurumsal kimliğin yalnızca bir logodan ibaret olmadığı gerçeğidir. Logo, kartvizit, antetli kağıt, dosya, poster, e-posta imzası, bloknot, poşet, ilan, fatura, zarf, sunum formatı, tabela,  web sitesi ve sosyal medya paylaşımları gibi dijital materyallerin vb. pazarlama argümanlarının tamamı kurumsal kimlik kapsamındadır. Firmanın kurumsal kimlik kılavuzu“firmanın bağlı bulunduğu sektör, hedef kitlesi, ürettiği ürün veya sunduğu hizmet” dikkate alınarak hazırlanır.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram. Facebook’ta, Twitter’da, isntagramda ,FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medyada dile getiriyor. Bundan dolayıda sosyal medyanın gücü giderek artıyor.

Lobi dijital, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Lobi dijital, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonlarıda da kullanarak hayata geçirmektedir.

İşinin uzmanı Libi dijital ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Sosyal Medya Kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın pozitif algısını korumak için çalışmalarını yoğun biçimde sürdürür. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası online performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.

Lobi dijital sizi gerçek hedef kitlenizle buluşturur! Sosyal Medya Stratejilerinizi detaylı analizlerin ardından belirler, sosyal medya hesap yönetiminizi kitlenizle sizi bütünleştirecek şekilde yönetir, yaratıcı kampanya ve aplikasyonlarla markanızı zirveye taşır.

Detaylar ve ücretlendirme için tıklayınız…

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı