L’actone bayilik veriyor

by Bayilik Lobisi

L’ACTONE, mağazacılık konsepti Amerika’da oluşturulup, esanslar koku uzmanları tarafından geliştirilerek üretilen uluslararası bir parfüm markasıdır. 3.000 metrekare kapalı alana sahip L’ACTONE üretim tesislerinde, faaliyet gösterilen tüm ülkeler için gerekli sertifikalar ve kalite belgelerine sahip L’ACTONE, güçlü Ar-Ge ekibi ve en son teknolojilerle donatılmış modern üretim tesislerinde uzmanların kontrolü altında üretim yapmaktadır.

L’ACTONE Perfume & Beauty Care Franchise A kalite ürünler üreterek müşterinin sadakatini ve beğenisini kazanmış ithal parfüm markasıdır. Ürün kalitesi, ambalaj ve görsel olarak kendine ait bir çizgimizin olması, müşteri memnuniyetine önem veren bir marka olmamız, konsept ve dizaynımızın butik ve müşteri odaklı, yatırımcılarımızın bizi tercih etmelerindeki başlıca etkenlerdir.

1999 yılında parfüm sektörüne giren grup, 2015 yılından bu yana da “L’ACTONE Beauty Care” markasıyla sürekli kendisini geliştirmiş ve kısa sürede sektörde ön sıralarda yerini almıştır. Akılcı, kurgulanmış ve sade işleyişi ile riskleri ilk başta yok ederek ilerlediği için, L’ACTONE Beauty Care kendisini sürekli bu sektörde geliştirmekte ve farklılaştırmaktadır. Firmamız her geçen gün kurumsal kimliğini geliştirmekte ve genişletmektedir. Türkiye’nin tek parfüm ve kozmetik olan L’actone Perfume & Beauty Care, Dünya’da ve Türkiye’de en başarılı, en kaliteli parfüm ve kozmetik mağazalar zincirini oluşturmak hedefine istikrarlı adımlar ile ilerlemekte ve iddialı büyüme stratejisi doğrultusunda konsept satış mağazalarını oluşturmaya devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı