Lassa, Arda Ortaklığı Avrupa’dan Bayilik Taleplerini Artırdı

by Bayilik Lobisi

Arda ortaladı Lassa gol attı
Barcelona sponsorluğu ve Arda Turan’ın oynadığı reklam filmi, Lassa’nın hedeflerini büyüttü. Avrupa’dan şirkete bayilik için teklif yağmaya başladı
Lassa’yı küresel bir marka haline getirmeyi hedefleyen Brisa, Barcelona sponsorluğu ile Avrupa’da hedefi 12’den vurdu. Arda Turan’ın oynadığı reklam filminden sonra Lassa distribütörlüğü için Avrupa’dan teklif yağmaya başladı.

Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, FC Barcelona ile yapılan sponsorluk anlaşmasının bir sıçrama noktası olduğunu söyledi. Lassa markası için Barcelona sponsorluğu ve Arda Turan’ın önemli bir fırsat yarattığını vurgulayan Gürçay, “İspanya’da 40’tan fazla tabelalı satış noktamız var. Barcelona, sayesinde, özellikle İspanya’dan önemli geri dönüşler almaya başladık. Satış noktalarımızın bulunmadığı yerlerden de bayilik talepleri alıyoruz” şeklinde konuştu.

Lassa ile 70 ülkede faaliyet gösterdiklerini anlatan Gürçay, kısa vadede aktif olmadıkları coğrafyalara açılmayı hedeflediklerini söyledi.
Ortakları Bridgestone’un Lassa’nın dış pazarlardaki varlığını güçlendirmesi için tam destek verdiğinin altını çizen Gürçay, şöyle devam etti: “Barcelona sponsorluğuyla bir yandan Avrupa’da yerimizi sağlamlaştırırken, diğer yandan Bridgestone’un dağıtım kanallarını kullanarak yeni pazarlara da giriş yapmak istiyoruz.
Bridgestone’un dünya çapında satış ağları var ve konumu çok güçlü. Bu konuda Bridgestone ile görüşmelerimiz sürüyor.”
(Sabah)

Lassa Bayilik şartları için burada yer alan içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı