Lassa Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin güçlü ve köklü lastik üretici Lassa bayisi olarak otomotiv sektöründe kazançlı bir iş sahibi olmanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa’nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor.

Dünya Lassa lastikler üzerinde dönüyor.
Lastik sektöründe her gün daha da büyüyen Lassa, Türkiye yollarındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 350.000 m2 lik dünyanın en büyük lastik fabrikalarından olan Brisa’da üretilen Lassa, 50’den fazla ülkede, yüzlerce satış noktasında tüketicilerini Lassa lastiklerinin kalitesiyle buluşturuyor.

Kalite çıtasını Lassa yükseltiyor.
Lassa, yerel ve uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, başarısı aldığı pek çok ödülle tescilli ürünler sunuyor. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) sahibi Lassa’nın lastikleri Türkiye’nin yol şartlarına en uygun kalite ve dayanıklılık iddiasıyla üretiliyor, Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da onaylanıyor. Tüketicilerin güvenle kullanabileceği Lassa lastikleri detaylı güvenlik testlerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

Lassa Bayisi Olmak İçin Burada Yer Alan Formu doldurarak firma ile bağlantıya geçebilirsiniz.

lassa bayilik

Benzer İçerikler

3 comments

bahaettin 25 Temmuz 2018 - 00:32

bulundugum ilçede çiddi anlamda sıfır lastik satışı yapan yok tüm alanlarda yoğun bir şekilde lastik ihtiyaçı var oldugundan dolayı bu işe talibim

Reply
Okan yolcu 13 Mart 2019 - 23:41

Fransa CHAMBERY Sehri ve SAVOIE bolgesind bayilik veribilirlisiniz sqrtkari neler direction.Sumdiden tesekkur ederim

Reply
köksal 13 Haziran 2019 - 19:03

bu iş birazda cevre meselesi benimde cok cevrem var bu işi yaparım

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı