Lean Marketing’den Ücretsiz Yararlanabileceğiniz Growth Workshop Eğitimi

by Bayilik Lobisi

Lean Marketing Kurucularından Muhammed Tüfekyapan; “Girişiminizin büyüme yolculuğunda birlikte bir adım atalım” diyerek yeni girişimcileri kendileriyle tanışmaya davet ediyor. Lean Marketing olarak Growth Hacking’e başlangıç okurlarıyla ücretsiz workshop yapıyorlar. Şimdi sıra sizde. İşinizi büyütmek için neler yapabileceğinizi, yaptığınız çalışmaları nasıl iyileştirebileceğinizi bu eğitim ile keşfedin.

Büyüme Süreci Her Girişim İçin Özeldir
Growth Hacking, işini internette büyümek isteyen herkesin mutlaka duyduğu bir kavram. Popülerleşen her kavram gibi growth hacking de oluşan bilgi kirliliğinden fazlaca etkilendi. Dünyaca öne çıkan başarılı örneklerin temellerini ve geçmişini bilmeden sadece yüzeysel taktiklerini okunması büyük bir kafa karışıklığı yarattı. Kullanılan birkaç araç ve uygulanacak birkaç fikirin girişimleri bir gecede uçuracağına inanmak, girişimlerin bütün kaynaklarını sömüren bir bataklık. Bu bataklıktan kurtulabilmek herşeyden önce işinizi büyütmekle ilgili gerçekci bir tutum takınmanıza bağlı.

Muhammed Tüfekyapan; “İnternet ve bugün kolayca ulaşabildiğimiz yüzlerce araç/yazılım işlerimizi kolaylaştırmak adına bize büyük fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları gerçekleştirilmiş potansiyele dönüşebilmesi sistemli bir çalışmayla gerçekleştirdiğiniz çalışmalar, bu çalışmaların analizi ve bu analizler sonucu çıkarımlarınızla hayata geçirdiğiniz yeni çalışmalara bağlı. Lean Marketing çatısı altında bütün makale ve blog yazıları, paylaşımlar ve Growth Hacking’e Başlangıç kitabında sizlerle büyümenin pek de sözü edilmeyen bu yönünü paylaşmaya çalıştım. Şimdi sizlerle bire bir girişiminizin büyüme sürecinin bu görünmeyen yönünü ortaya çıkarma zamanı! Eğer sizde büyümenin birkaç araç ve iksirli birkaç fikirin ötesinde olduğunu düşünüyorsanız, MVP dahi olsa ürününüzü hayata geçirmişseniz, en az 3 kişilik bir ekibiniz varsa, ilk 100 kullanıcınıza ulaşmışsanız ve girişiminizi gerçekten büyütmek istiyorsanız mutlaka workshop yapmalıyız!” diyor.

Katılım ve daha detaylı bilgi için: http://leanmarketing.co/growth-workshop/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı