Little Caesars Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Little Caesars franchise sistemine inanan ve franchisee’leri ile büyüyen bir şirkettir. Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunar. Little Caesars sade ve başarısı kanıtlanmış bir operasyon modeli sunmaktadır. Böylece müşterileri Little Caesars’ın her açılan yeni noktasında standart lezzeti bulacaklarından emin olurlar.

Little Caesars’ın satış artışları yıllardır sektörün çok üstünde gerçekleşmektedir. Little Caesars franchisee’leri hayal edemeyeceklerini düşündükleri deneyimler kazandıklarını söylerler. Bunun en önemli sebebi bu sistemin onlara sunduğu sayısız fırsatlardır.

Franchisee Süreci
Siz de aşağıdaki süreçleri takip ederek Little Caesars’ın bir parçası olabilir ve dünyada kabul görmüş bir markaya katılabilirsiniz…

1- Yüz Yüze Görüşme
Little Caesars Genel Müdürlüğü’nde yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchisee adaylarımızı yakından tanımayı, beklentilerini anlayabilmeyi ve 50 yılı aşkın süredir uygulanan muhteşem Little Caesars sistemi hakkında size detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz.

2- Lokasyon Belirleme
Little Caesars’ın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında şube açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilirsiniz.

3- İş Planı Hazırlama
Hangi bölgede restoran açmak istediğinize karar verdikten sonra Little Caesars olarak sizden bölgeyi detaylı analiz etmenizi ve bu analizinizi bir iş planı olarak bizimle paylaşmanızı bekleyeceğiz. Bu aşama Little Caesars açısından oldukça önemlidir. Çünkü ailemize yeni katılacak üyelerimizi seçmek için kararımızı sizin iş planınıza ve sunumunuza göre vereceğiz. Başarılı bulunan adaylarımızdan 10.000 Dolar protokol bedeli alıyoruz ve eğitim aşamasına geçiyoruz.

4- Eğitim
Sunumda başarılı olan franchisee adaylarımız için diğer bir önemli aşama, eğitim sürecidir. Eğitim aşamasında 50 yıldan fazladır dünyada uygulanan kusursuz Little Caesars sistemini öğrenmenizi, yapılacak uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz eğitim departmanımız önderliğinde 4 hafta sürmekte ve belirlenen program dahilinde pratik ve teorik olarak uygulanmaktadır. Tüm franchisee adaylarımızın eğitim programlarına tam ve zamanında katılımları gereklidir.

5- Dükkan Kiralama
Eğitimini başarıyla tamamlayan adaylarımız iş geliştirme departmanı önderliğinde dükkân kiralama sürecine geçecektir. Dükkânın kiralanması aşamasında ticari, hukuki ve lokasyon analizi de dahil tüm danışmanlık hizmetleri iş geliştirme departmanımız tarafından verilecektir.

6- Açılış Pazarlama Planı
Dükkânınızın dekorasyonu başladıktan sonra pazarlama departmanımız tarafından “Açılış Pazarlama Planı”nınızı paylaşmak üzere toplantıya davet edileceksiniz. Bu planda restoranınız açıldıktan sonraki sekiz hafta boyunca haftalık bazda ve bölgenize özel hazırlanmış pazarlama planı detaylı bir şekilde size anlatılacak ve gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilecektir.

7- Açılış
Restoranlarımızdaki tüm ekipmanlar açılış için hazır olduğunda çevredeki potansiyel müşterilerimize dağıtacağımız “İkram Pizza” kuponları vasıtasıyla öncelikle test satışı yapacağız. Bölge sorumlunuzun test satışındaki performansınızı onaylamasıyla satışa başlayacaksınız.

8- Yatırım Maliyeti
Anahtar teslim bir restoranımızın maliyeti ortalama 400 bin TL + KDV’dir.

Franchise’lara Sunulan Destekler
1- Uluslararası Tanınmışlık
2- Eğitim
3- Denetim
4- El Kitabı
5- Lokasyon Seçimi
6- Mimari Proje Desteği
7- Lojistik
8- İşletme Danışmanlığı
9- Pazarlama
10- İnsan Kaynakları
11- Bilgi İşlem
12- Ürün Çeşitliliği
13- Sürekli Gelişim

Başvurularınız için: Başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.

little caesars franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı