Little Caesars Son Franchise Şubelerini İstanbul’da Açtı

by Bayilik Lobisi

Geniş franchise imkanlarıyla karlı yatırım fırsatları sunan Little Caesars, geçen sene başlattığı büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam ediyor.

Şu ana kadar 80 şubesi ile tüketicilerle buluşan Little Caesars, İstanbul’daki şubelerine şimdi de Bahçeşehir’i ekledi. Türkiye’de 1996’dan bu yana Çelebi Holding güvencesi altında faaliyet gösteren Little Caesars’ın 12 Kasım’da gerçekleşen İstanbul Bahçeşehir şubesi açılış törenine Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Bahçeşehir’in önde gelen yerel ve mülki idarecileri ile Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru katıldı. Oldukça sıcak ve keyifli geçen açılış töreni Can Çelebioğlu’nun tebrik konuşması ile başladı. Ardından Franchiseelerin kendi elleriyle pizza yapışları izlendi. Gece 02.00’ye kadar hizmet verecek olan Little Caesars Bahçeşehir Hill Park şubesi, aynı franchiseelere ait 4. şube oldu.Türkiye’de istikrarlı bir büyüme sürdürdüklerini belirten Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Ülke genelinde bu yıl sadece restoran açmak için ayırdığımız bütçe 4 milyon dolar civarında. Ayrıca şirket olarak bunun dışında pazarlama, teknoloji, eğitim, insan kaynakları, Ar-Ge, lojistik ve üretim için de yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıla kadar şubelerimizin 4’te 1’i franchiseelerimiz tarafından işletilirken, yatırımcı adaylarından gördüğümüz yoğun ilgi sonucu artık şubelerimizin yüzde 65’i franchiseeler tarafından işletilmeye başladı. Bundan sonra da franchisee ağırlıklı olarak büyümeye devam edeceğiz. Bahçeşehir franchiseelerimiz de kendilerine ait 4. şubeyi açtılar. Yeni bir noktada Little Caesars lezzetinin tutkunu tüketicilerimiz ile buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu bölgenin satışlarımıza yansıtacağı katkı bizim için büyük önem taşıyor” dedi.

Little Ceasers geçtiğimiz hafta içinde de Ümraniye Sondurak semtinde bir şube açmıştı.

Little Caesars ve yatırım koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için 0 (212) 604 14 14 no’lu telefon aranabilir ya da www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı