Loda Mobilya Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Loda Mobilya, bir Tech Design Mobilya iştiraki olup, kurulduğu 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin nitelikli mobilya üreticileri arasındadır.

Loda, kullanıcı odaklı rasyonel yaşam alanları oluşturmayı önemser. Bugün ürettiğimiz her mobilya, taslak aşamasından başlayıp, üretime kadar ilerleyen süreçte bu prensip ile yoğrulan birer “tasarımdır”.

– Tasarım odaklı çalışır.
Yeni malzemeler, yeni çizgiler, yeni bakış açılarının bileşkesinin yarattığı heyecanı “tasarıma” yansıtırız. Çünkü evinizin bir parçası olmasından mutluluk duyacağınız bir mobilya üretmenin başka yolu yoktur.

– Kullanıcı odaklı çözüm üretir.
Loda, ulaşılabilir değer üretmeye önem verir. Kalitenin tartışmasız gerekliliğinin yanında, doğru fiyat politikası belirleme şartına da özen gösterir.

Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile “Konsept Mobilya” anlayışına bir örnektir.

Loda, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Loda, mobilya sektöründe standartları yükseltmeyi hedefler.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörel beklentileri ürün ve hizmetlerine yansıtan Loda, kurumsal mağazalarına yenilerini ekleyerek marka bilinirliğini hızla arttırmakta.

Loda Mobilya bayilik başvurusu yapmak için buradan firmaya ulaşabilirsiniz.

loda mobilya franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı