London Cafe Bayilik

by Bayilik Lobisi

London Cafe Bayilik

London Cafe tecrübeyi, güven ve şeffaflık ilkeleri ile birleştirerek cafe sektörünün en iddialı isimleri arasında yer almaya devam ediyor. London Cafe cafe sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere saygın ve karlı bir sektörde, en uygun maliyetler ile iş sahibi olma fırsatını veriyor. Müşterilerimize mükemmel kahveyi sunmaktan ötesini hedefliyor, alanımızın lider ismi olabilmek için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

London Cafe Bayilik Şartları

London Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin; yüksek motivasyon sahibi, iletişim becerisi yüksek, iddialı, çalışkan, başarı odaklı, öğrenmeye açık, marka merkezimiz ile işbirliği içerisinde çalışabilecek ve yeterli sermayeye sahip kişiler olmalarını istiyoruz.

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin açacakları şubelerimizin 100.000 nüfusa ve daha fazlasına sahip olan illerde ve ilçelerde olmasını tercih ediyoruz. İnsan trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, alışveriş merkezlerinde, şehrin popüler caddelerinde ve sitelerle konut projelerinin yoğunlaştığı şehrin yeni yerleşim bölgelerinde yaygınlaşmayı hedefliyoruz. Açılacak şubelerimizin en az 100 metrekare kapalı alana ve en az 50 metrekare açık alana aynı zamanda da 6 metre ön cephe genişliğine sahip olmalarını talep ediyoruz.

Kuruluş yılı:2017
Franchise Adedi :8
Franchise Hedefi: 2020 / 20 adet
Franchise giriş bedeli: 60,000TL+kdv
Ortalama yatırım bedeli: 600£*m2
Reklam katkı payı:%
Royalty bedeli: % 3
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 150m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı