London cafeden kriz döneminde büyük yatırım

by Bayilik Lobisi

LONDON CAFE KRİZ DÖNEMİNDE
1,7 MİLYON TL YATIRIM YAPIYOR
YENİ ŞUBE AÇIYOR.

Korona virüsün, hem insan sağlığını hem de ülke ekonomilerini tehdit ettiği bu günlerde London Cafe, Gaziantep’te 1,7 Milyon TL’lik yatırım ile yeni bir şube açıyor. Gaziantep’teki ikinci, Türkiye genelindeki yedinci bayiliğini Kemal Erkut ÖNEN’ e veren firma, 600 m2’lik alanda, yeni döneme hazır ve uyumlu bir şube ile misafirlerine hizmet vermeye, istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.
Covid-19’un sektörlerini önemli ölçüde olumsuz yönde etkilediğini belirten London Cafe marka sahibi Erhan YAKIŞIR, “Mart ayının ortasından beri eve sipariş hizmeti dışında kapalı olan kafe restoranların, Haziran ayının başlarında faaliyete geçmesini beklediklerini” söylüyor. Krizin etkilerinin, yeni normale geçişten sonra, yaklaşık 3 ay içerisinde azalacağını, 6-9 aylık süreç sonunda eski normale dönüş sağlanacağını beklediklerini” ifade ediyor. Ancak normalleşmenin devam edebilmesi için, kontrollü birlikteliklere ek olarak, ülke ekonomimize katma değer sağlamanın ve istihdamın korunması gerektiğinin önemini ayrıca vurguluyor. “
Korona virüsün yarattığı kriz günlerinde, tüm markaların, yeni normal dönem için, yeniden tanımlamalar yapması gerektiğini söyleyen Erhan YAKIŞIR, Gaziantep ilinde açacakları yeni şubenin, “insanı merkeze alan” donanımlara sahip olduğunu ifade ediyor. Tedbir kapsamındaki yasakların kalkması ile birlikte şubelerini açacaklarını, misafirleri, sağlığa uygun, güven dolu ve lezzetli bir atmosfer beklediğinin de altını çiziyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı