Loris Parfüm Bayilik

by Bayilik Lobisi

LORİS, 2006 yılından bu yana koku trendleri üzerine çalışan, trendler yaratan yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Türkiye’de notalara döktüğü kokuları 400’ü aşkın mağazası ile tüm dünyaya yaymaktadır.

Dünya standartlarına uygun olarak üretmiş olduğu parfüm ve yan ürün gruplarıyla her sene milyonlarca kişinin ruhuna dokunan kokular üreten Loris, Kocaeli Gebze’deki üretim tesisinde hız kesmeden tüm üretim faaliyetine devam etmektedir.

LORİS, dünyanın her bir şehrine yayılan mağazaları ile global marka olma yolunda büyük mesafeler kat etmektedir. Başta Avrupa kıtası olmak üzere bir çok kıtada ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.
Sağlık Bakanlığı izini ile yapmış olduğumuz üretimlerimiz ISO 22716:2007 GMP (iyi üretim uygulamaları) ile hijyen ve kaliteden asla ödün vermeden ithal esansları IFRA (Uluslararası esans birliğine uygun standartlarda) uygun bir şekilde uzman ve deneyimli olan ekibimizin sürdürdüğü AR_GE çalışmalarını tam donanımlı laboratuvarımızda organoleptik, fiziksel ve kimyasal testleri (saflık testi GC_MS cihazı) yapılarak satışa sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için üzerine odaklandığımız ana kriterimiz kalitedir. Müşteri memnuniyeti ISO 10002:2004 kalite standardına göre müşteri geri dönüşleri büyük titizlikle incelenmekte ve raporlanmaktadır. LORİS’ in Anadolu Kalite Zirvesi’nde almış olduğu ‘’Üstün Kalite Rozeti’’ ödülü ile müşteri memnuniyetini tescillemiştir.

Dünya genelinde çalışan teknik ve eğitimli personellerimiz ile müşteri memnuniyetini ve kalitemizi ön planda tutarak sürekli iyileştirme çerçevesinde sektörümüzde kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak herkesin tercih ettiği bir kozmetik markası olmayı amaçlamaktadır.

LORİS, geçmişten gelen deneyiminin gücüyle, kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna kokunun modasını belirleyerek devam etmektedir.

Kuruluş yılı:2007
Franchise Adedi :188
Franchise Hedefi: 2020 / 700 adet
Franchise giriş bedeli: Alınmıyor
Ortalama yatırım bedeli: 70,000TL 100,000TL
Reklam katkı payı:% Alınmıyor
Royalty bedeli: % Alınmıyor
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 30m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı