Magic Whiteboard Sihirli Tahta Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

 

Dünyanın 22 ülkesinde satış rekorları kıran Sihirli Tahta Magic Whiteboard, Türkiye’de de perakendeden sonra online ortamda satışa sunuldu. Magic Whiteboard Türkiye kurucu ortağı Ersin Mete Ertürk, kurumsal şirketler dışında, bireysel kullanıcılar ve özellikle çocuklu ailelerden ciddi ilgi gördükleri için onlara daha kolay ulaşabilmek amacıyla magicwhiteboard.net sitesi üzerinden online satışlara başladıklarını belirtti.

Statik özelliği sayesinde duvar, duvar kağıdı, cam, ahşap, metal gibi yüzeylere kolayca yapışabilen pratik tahta Magic Whiteboard, eğitim, sunum, toplantı, ekip çalışması, beyin fırtınası gibi faaliyetlerde kullanılıyor. Üzerine yazıp silinerek defalarca kullanılabildiği için kağıtlı tahtalara oranla ekonomik avantaj da sunan yenilikçi tahta, bu avantajı sayesinde devlet kurumları ve özel sektörden büyük ilgi görüyor.

Yapıştırılan yüzeyden kolayca çıkarılabilen taşınabilir tahtayı yanınızda istediğiniz yere götürebiliyorsunuz. Pratik, basit ve eğlenceli olduğu için çocuklu ailelerden de ilgi gören ürün çocukların gelişimine de katkı sağlıyor.

Şirket ortağı Ertürk, “Halen dünyanın 52 ülkesinde satılan, taşınabilir, pratik ve ekonomik oluşu sebebiyle oldukça ilgi gören Magic Whiteboard ürün grubunu, hem kurumsal hem de bireysel de daha çok kişiye ulaştırmak için hem online satışlara hem de bayilikler oluşturma çalışmalarına hız verdik” dedi.

İletişim:
Magic Whiteboard Türkiye
Ersin Mete Ertürk
https://www.magicwhiteboard.net/
0312 496 57 40

page

Benzer İçerikler

1 comment

pelin akman 6 Haziran 2016 - 10:44

ürün çok pahalı bu fiyatlarla kazandırmaz bayisine.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı