Sinem Karakaş Makeup Studyo Bayilik

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren güzellik merkezlerinden Sinem Karakaş ilk stüdyosunu 2017 yılında Kocaeli İzmit merkezde faaliyetine başladıktan sonra ikinci şubesini de Sakarya da açarak büyüme yolunda büyük bir adım atmıştır.
Günümüzde kadınların olmazsa olmazı bakımdır. Gerçi son dönemlerde erkeklerde güzellik merkezlerinin kapısını aşındırmaya başlamıştır. Bundan dolayıdır ki bu sektör yatırımcıların ilgi odağı olmaya başlamıştır.
Sinem Karakaş bu talebe yetişebilmek için ilk açtığı stüdyolarını daha modern ve daha büyük alanda açarak faaliyetine devam etmektedir.
Gerek sosyal medya gerekse müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda sınırlı sayıda bayilik vererek yeni stüdyolar oluşturmak için çalışma başlatmıştır.

Sinem Karakaş Stüdyolarında Kalıcı Makyaj( Microblading, Dudak Renklendirme, Kaş Pudralama, Eyeliner, Deepliner, BBGlow, Dermapen),İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Kaş Laminasyon, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Manikür-Pedikür, Kalıcı Oje, Ağda, Profesyonel Makyaj gibi hizmetler veriliyor.
Bütün bunlara ek olarak kendine bir üretim mekanizması kuran Sinem Karakaş Studio, kendi kaş ve kirpik serumunu üretmiş ve muhteşem sonuçlar alan serumu ulusal bir ödülle taçlandırılmıştır.
Sinem Karakaş Makeup Studio da çalışmak isteyen her uzman titizlikle seçilir ve Sinem Karakaş tarafından denetime tutulur. Gerekli durumlarda her uzmana Sinem Karakaş tarafından eğitim verilir ve donanımsal olarak güçlendirilir. Önceliğimiz kusursuz olmaktır.
Sinem Karakaş Makeup Studio “Burada olmanın bir sebebi var” sloganıyla müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Franchising ile verilen hizmet ve destekler

Lokasyon tesbiti, bulunan yerin fizibilitesinin yapılması, kiralama konusunda hukuki danışmanlık, mimari proje için izinlerin alınması, mimari çizimin yapılıp inşaat ve dekor uygulamasının takip edilmesi  ve bilgilendirilmesi.

Personel alımında adaylarla mülakat yapılıp seçilmesi ve sonrasında ilk eğitimlerinin verilmesi. Yatırımcıya işletme eğitimlerinin verilmesi. Ürünlerinin reçetelerinin ve yapılış şekillerinin öğretilmesi.
Yatırımcı ile birlikte açılış organizasyonun ve tanıtıcı faaliyetlerin planlanması, El ilanı, Radyo reklamı ve Bilbord gibi tanıtıcı reklam tasarımlarının hazırlanması,

Franchise Şartları
İsim Hakkı Bedeli : 15.000 $ + KDV
Dekor Maliyeti : Ortalama 100m2 350,000TL
Aylık franchise fee : %10
Daha detaylı bilgiler için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Tel: 0 545 267 14 48

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı