Mangal Plus Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

SEKTÖRÜNDE FARK YARATAN MARKA 2016’DA FRANCHISE İLE BÜYÜYECEK

Kısa sürede geri dönecek yatırım avantajı ile hali hazırda açık olan şubeleri franchise alabilir veya yeni yatırım alternatiflerinden birini değerlendirerek kendi işinizi kurma fırsatı yakalayabilirsiniz

İzmir doğumlu, yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir marka ; MANGAL PLUS… Kendi konseptinde kalite-fiyat dengesinde fark yaratmak üzerine yola çıkan, sektörde 20 yıldır tecrübesi olan ve şu anda yurtdışında 5 farklı markanın sahibi olan grubun öncelikli hedefi Türkiye sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almaktadır.
‘’Uygun fiyatlarla geniş kitleleri keyfin doruğuna taşıyacağız’’

MANGAL PLUS 2015 aralık ayı itibarı ile Türkiye de 5 ; toplamda ise 10 şubeye ulaşmıştır. Hali hazırda var olan şubeler, İzmir’de İzmir Egepark AVM, Karşıyaka Çarşı, Optimum AVM … İstanbul’ da ise Vialand AVM ve Beylikdüzü Migros AVM’dir.

Doğru ve emin adımlarla büyüme prensibi ve tüm alt yapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilme adına ilk yatırımlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren firma, 2016 yılında franchising verme kararı almıştır.

Marka sahibi Melis Örnek ; ‘’Sağlıklı markalaşmanın doğru iş ortaklıkları ile olacağını biliyoruz. Şubelerimizin  içinde bulunduğu AVM lerin yeme –içme bölümlerinde ciro/m2 verimliliği olarak ilk 3 sırada yer alarak  bize göre daha yaygın ulusal rakip markalarımızdan daha fazla bir müşteri talebi yaratmış durumdayız … Gelin bir iş geçmişi olan , kısa sürede geri dönecek yatırım avantajı ile hali hazırda açık olan şubelerimizden birini veya yeni yatırım alternatiflerimizden birini size franchise verelim; bu aileye katılın , ayrıcalıklı yatırımcılarımızdan olun’’ demektedir…..
2016 Hedeflerinden bahseden Örnek şöyle devam etmektedir : ‘’ Ortadoğu hedefimiz , Dubai, Abu Dhabi, Katar ve Kuveyt’te yer alarak sonrasında Mekke ve Medine’ye kadar ulaşmak….

Yurt içinde ise, şehrin işlek caddeleri ve müşteri yoğunluğu olan AVM’ler öncelikli hedefimiz. Markanın prensibi, kaliteden ödün vermeden herkesin karşılayabileceği fiyatlarla geniş kitleleri keyfin doruğuna taşımak… ‘’

’Başarı, Ortak Başarı Olacaktır…’’

Mangal Plus kurucuları yurtdışında ve yurt içinde sektörü iyi analiz etmiş kişilerdir. Başarı, sadece ana firmanın başarısı değil, ortak başarı olacaktır… Türkiye’nin önde gelen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturulan menüsü oldukça zengin olup kendine özel sosları ile konusunda lider olma hedefindedir. En önemlisi donuk ürüne karşı çıkılmakta, her gün taze ürün sevkiyatı yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi için: Pınar ERDAĞ – perdag@medyafors.com / 543 762 19 00

mangal plus vialand

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı