Masal Ev Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Masal Ev Fahire Çağnur Şarman ve Aliye Selnur Şarman tarafından yaratılmış tescilli bir markadır. Aliye Selnur Şarman Sanat Tarihi mezunudur ve profesyonel turist rehberidir. Üniversitede masal anlatıcılığı ve Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Ören Yerlerini, arkeolojik ve tarihi yerleri masal ve oyunlara adapte etmiş ve senelerce sahada uygulamıştır. Aynı üniversitede Geleneksel Çocuk Oyun ve Oyuncakları tezi ile yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. Mizah, masallar ve geleneksel oyun ve oyuncaklar üzerine akademik çalışmaları devam etmekte, halen doktora tez aşamasındadır. Fahire Çağnur Şarman sosyal antropologdur. (insanbilimci) Modern insanın, kadınların erkeklerin sorunlarını incelemiş bu alanda çeşitli yazılar yazmış, araştırmalar yapmıştır. Uzun yıllar yerel dergi, gazetelerde çalışmış ve televizyon programcılığı yapmıştır. Canlı, bant Kadın Kuşağında alanında uzman pek çok kişi ile sohbet ve röportaj yapmıştır. Edindiği tecrübelerden ve gözlemlerinden bazı sonuçlara varmıştır. Modern insanın anne karnından yaşlılık dönemine kadar serüvenini için bir yaşam kolaylaştırıcı içerikler üzerine çalışmaktadır. Kız kardeşinin uzmanlık ve ilgi alanlarından ilham alarak kardeşi ile birlikte bir Masal Ev sistemi kurgulamışlardır.

BÖLGEYE, COĞRAFYAYA UYGUN İÇERİK GELİŞTİRİLİR VE BİREBİR EĞİTİM DANIŞMANLIK VERİLİR. Çocuklara, ailelere, yetişkinlere yönelik iş fikirleri denince bir etkinlik merkezi açmak gelir girişimcilerin aklına. Masal Ev bayiliği alarak kendi merkezini açmaya ne dersiniz? Çocuk, ebeveyn-çocuk, aile eğlence etkinlik Masal Ev bölgesel ve coğrafi özel içerikleri ile yakında tüm dünyada. Masal Ev markası adını en iyi temsil edeceğine gönülden inandığı kişilere verilmektedir. Masal Ev’in kurucularından antropolog Çağnur Şarman denetimli bir heyet kararı ile seçilmiş kişilere bayilik verilmektedir. 2015 yılında Selnur Şarman Korkutan ve Çağnur Şarman’ın birlikte kurmuş olduğu Masal Ev “Yaşam Boyu Eviniz- Dünya sizin oyun alanınız” felsefesi ile hizmet veriyor. Çocuklara ailelere özel etkinlik merkezi açmak Masal Ev’in franchise adayları, uzun görüşmeler sonucunda sisteme katılabiliyor. Yatırımın geri dönüş süresi 18-24 ay olarak öngörülüyor. Franchise bedeli ile bire bir eğitim ve danışmanlık, uygulamalı eğitimler, işletmeyi açmak ve işletmek için gerekli her türlü bilgi ve programlar, reklam ve tanıtım desteği, personel bulma adına verilecek destek ve pek çok servis almaya hak kazanılıyor. Masal Ev Franchising Masal Ev… Dünya senin oyun alanın… Temel yaşam becerilerini, sürdürülebilir neşeyi, kendini ve kişisel yeteneklerini keşfederek üreterek mutlu olmayı sağlayan 0-99 yaş arası etkinlik müfredatlarımız la eğlenerek vakit geçirmek amaçlanır. • Masal Ev özel patentli 0-99 yaş arası içerikler, atölyeler, programlar • Rehberlik Destek Hizmeti • İç ve Dış mekân Etkinlikler, Seminerler ve Eğitimler Tüm programlarımız konularının uzmanı kadromuz tarafından akademisyenlerin danışmanlığında, Masal Ev değerler süzgecinden geçirilerek hazırlanmıştır.

NEDEN MASAL EV FRANCHISING? • Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile Masal Ev, çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir. • Masal Ev, ulusal / yerel pazarlama desteği ve kurumsal anlaşmalarla tanıtımınızı yaparak tanınmanıza ve büyümenize yardımcı olur. • Sürekli olarak yaptığı Araştırma / Geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen bir işletme olmanızı sağlar. • Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. • Masal Ev standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.

MASAL EV AÇMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALISINIZ? Bir Masal Ev merkezi açmak için herhangi bir dalda eğitmen, pedagog veya benzeri bir dalda öğrenim görmüş ve tecrübeli olmanız gerekmiyor. Sadece girişimci bir ruh, gelişmeye olumlu yönde dönüşmeye samimi bir niyet, kendine ve etrafına eşzamanlı faydalı olma İsteği, sevgi dolu bir kalp aranmaktadır. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, sosyal, çalışkan, öğrenmeye açık olmanız da vazgeçemeyeceğimiz özellikler arasında. Eğer ben de Masal Ev girişimcisi olmak istiyorum diyorsanız; Masal Ev Franchising fırsatı için www.masalev.com.tr adresindeki franchise bölümden formu doldurabileceğiniz gibi, 05372118762 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı