Maydanoz Köfte Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Başta herkes tarafından sevilen, sofraların vazgeçilmezi haline gelen “Köfte”yi temel edinerek yola çıktık. Hedefimiz: Bize özgü olanı,sağlıklı, doğal, en lezzetli şekilde keyfi de, samimiyeti de, dağallığı da kaliteyi de ortaya alalım istedik.

Siz değerli misafirlerimiz için gezdik, gördük, denedik ve tattık. Amacımız rahat ettiğiniz bir ortamda, mutlu olacağınız tatlarda tuzumuzun olmasıydı. Uzun uzun düşündük, sıcak bir mekanda, sağlıklı ve hijyenik ürünlerle, özünde çok iyi bildiğimiz şeyleri, çok iyi bildiğimiz basit bir şekilde sunmaya başladık ve ortaya çıkan, içimize çok sinen konsepte “Maydanoz Köfte” dedik.

Lezzet serüveni 2016 yılında Antalya’da başladı. Günden güne büyüyerek, yeni şubelerimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Süre içinde yeni lezzetler geliştirerek, öğrenerek ve büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Doğal, katkısız ve lezzetli ürünler ile gün geçtikçe daha çok insana ulaşmaya çalışıyoruz. Güvenilir ürünler ile gözümüz arkada kalmadan misafirlerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Üretim/tedarik zincirimiz, eğitim ve denetimlerimiz ile sürekli standart hizmet vermek için çabalıyoruz.

FİYATLANDIRMA POLİTİKASI
Her geçen gün elden ele büyüyen bir lezzeti oluştururken kalitemizden ve doğallığımızdan asla ödün vermemek için söz verdik kendimize. Lezzetlerimizin maddi karşılığını belirlerken de, en kaliteli, en doğal ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmetle sunmaya çalıştık. Cüzdanları yormadan, verilen ürün ve hizmete değecek şekilde herkes uygun fiyata kaliteyi tadabilsin diye ne kendimizi ne de müşterilerimizi üzmemeye gayret ettik.

Franchising
Maydanoz Köfte olarak kurumsal amacımız, müşteriye en iyi hizmeti vererek, bereket ve kazanç sağlayan restoran zincirimizi genişletmektir.
Franchise sistemimizde temel hedefimiz basit operasyon, düşük maliyetli ürünler ve kaliteli hizmet ile öncelikle iş ortaklarımızın kar etmesidir.
Perakende sektörünün önemli kriterlerinden biri lokasyondur. Bu sebeple ortaklarımız, işletmeyi açmaya uygun bir lokasyon seçmelidir. Bu konuda son onay tarafımızdan verilmektedir.
Restoran konseptimiz için minimum 150m2, Self-Servis konseptimiz içinse minimum 80m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır.
Seçilen lokasyonu Maydanoz Köfte mimari standartlarında inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansal şartlar sağlanmalıdır.
Franchising sistemimizi içeren sözleşme imzalanmalı ve Franchising bedeli ödenmelidir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı