Meal Box Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

MEAL BOX’TAN FRANCHISING FIRSATI

Sağlıklı, taze ve lezzetli yemekleriyle tüketicilerden yoğun ilgi gören Meal Box, 2015 senesini 28 şubeyle kapatarak, bir yılda en hızlı büyüme yakalayan ev yemekleri zinciri oldu. 2016 senesinde hedef büyüten Meal Box, İstanbul’da büyümesinin yanı sıra, Ankara, Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ illerine de açılacak.

Meal Box’ın farkı nedir?

Meal Box franchising sistemi yemek pişirme, sipariş alma, adrese teslimat, müşteri hizmetleri gibi tüm iş süreçlerini kendisi yöneten, şubelerde yemek pişirme uygulaması olmayan bir iş modeline sahiptir. Yemekler merkezi mutfaktan deneyimli şeflerin elinden çıkmaktadır. Şubelere günlük ve taze olarak ulaştırılan yemeklerin tazeliği soğuk zincir ile korunmaktadır. Kurulan şube ağı ve moto-kuryeler üzerinden siparişler sıcak ve 30 dakika içinde adrese teslim edilmektedir. Beylidüzü’nden Ümraniye’ye, Bakırköy’den Tuzla’ya İstanbul’un 30 farklı noktasında bulunan Meal Box, franchise adaylarının yoğun ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor. Girişimci ruhlara “Delivery”, “Express” ve “Restoran” olmak üzere üç farklı konsept sunarak, 2016 yılı sonunda şube sayısını 90’a çıkarmayı hedefliyor.

Meal Box franchising koşulları ile ilgilenenler franchising sunumunu buradan inceleyip başvurularını form üzerinden yapabilirler veya hafta içi 0216 324 81 37 numaralı telefondan Genel Merkez Ofisi’ne ulaşabilirler.

meal box şube

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı