Meal Box Franchising Bedeli Almıyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ev yemeği zinciri Meal Box Franchise bedeli almıyor.Taze ve lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açıyor, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor. Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisi ve talebi sonucu hızla büyüyen Meal Box, kısa bir sürede şube sayısını on yediye (17) çıkartarak büyümesini sürdürüyor.

Haziran 2014′te Ataşehir’de ilk şubesini açan Meal Box, çok hızlı bir büyümeyle sadece paket servis yapan 21 şube açtı. Bugün itibariyle Acıbadem, Ataşehir, Suadiye, Beşiktaş, Etiler, Maslak, Göktürk, Şişli, Altunizade, Cihangir, Ümraniye, Maltepe, Levent, Gayrettepe, Kozyatağı, Bakırköy ve Ataköy şubesiyle toplamda 17 şubeden moto-kurye ekibi ile evlere ve ofislere Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ulaştırıyor. Sadece teslimat yapan bir Meal Box şubesinde sevkiyat personeli dahil dört kişi çalışıyor. Siparişler Mealbox.com.tr, 444 9 434 numaralı çağrı merkezi numarasından ve mobil uygulamalardan veriliyor.

İstanbul’un çok farklı semtlerindeki tüketicilerden, Meal Box’ın açılması yönünde alınan talepler sonucu franchising sistemi ile büyümeye karar verdiklerini belirten Genel Müdür Murat Demirhan şunları söylüyor:

‘Meal Box fikri sağlıklı beslenmeye önem veren, fast food yemeklerden uzak durmaya çalışan ancak ofiste veya evinde taze, sağlıklı ve lezzetli gurme yemeklerine ulaşamayan insanlar üzerinden doğdu. Bu fikri geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için franchising sistemiyle büyüyoruz.  Bu kadar hızlı şube açmamızın sebeplerinden bir tanesi de franchising bedeli almıyor olmamız. Sadece şube içi demirbaş yatırımını yaparak, duayen bir şefin elinden çıkma Türk yemekleri zincirine siz de katılabilirsiniz. ’

Gerekli finansal yatırımları yapabilecek durumda olan, girişimci ruha sahip adaylar tabi tutulacakları başlangıç eğitimi ve dönemsel eğitim programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri halinde, Meal Box’ın franchising olanaklarından faydalanabilecekler.

Meal Box’dan franchising almak için Meal Box Franchise başlıklı yazımız üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı