Media Markt Bayilik Veriyor Mu?

by Bayilik Lobisi

14 ülkede 700’den fazla mağazası ve 10.000 metrekareye varan satış alanıyla Avrupanın ilk elektronik perakendecisi Media Markt 1979 yılında Münih’te kuruldu. Bugün televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makinelerinden navigasyon cihazlarına, kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidinin bulunduğu Media Markt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 50.000’e varan ürün çeşidiyle 2000’e yakın, alanında uzman satış danışmanları ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Türkiye’deki ilk mağazasını 2007 tarihinde İstanbul-Ümraniye’de açan Media Markt ülkemizde 14’ü İstanbul olmak üzere 41 ilde hizmet vermektedir. 2014 yılında Media Markt Türkiye’nin, mağazalarında çalışanlarına özel geliştirdiği Smart Kariyer programı,16 ülkenin Media-Saturn Holding İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından birinciliğe layık görüldü.
Ayrıca “Eskiler geri dünyamız ileri” sloganıyla Mağazalarında pil- toner/kartuş-CD ve floresan ile ilgili ayrıştırılmış toplama yapan Media Markt, geri dönüşüm broşürleriyle de bu konuda müşterilerini bilinçlendirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, alışverişlerinde mağazalardan “Eve teslimat” sistemini seçen tüketicilerin ürünü adrese geldiği anda, eğer talep ederlerse eski ürünü Media Markt tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılabiliyor.

Media Markt şu an için ülkemizde bayilik ya da franchise vermemektedir.

Detaylı bilgi için: http://www.mediamarkt.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0 850 222 1 500 müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

mediamarkt-212avm01

Benzer İçerikler

2 comments

Talip canikli 17 Mart 2017 - 08:38

Media MArkt artık bayilik vermeli. rakipleri tökezlemeye başladı.

Reply
Ömer bayat 16 Mayıs 2020 - 01:47

Şırnakta bayiliğiniz olmadığı için açmak istiyorum

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı