Mekan Emlak Gayrimenkul Ofisi Bayilik

by Bayilik Lobisi

Mekan Emlak Gayrimenkul Ofisi Olarak Türkiye Geneli Genç Girişimcilere Özel Bayilik Fırsatı Sunuyoruz

1997’de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerliyor.
2017 yılında Türkiye Geneli Franchising ( emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları Sunmaya Başladık,,
Firma Olarak Önem Verdiğimiz Başta Bölgeler Marmara Ege Akdeniz Bölgesi Başta Olmak Üzere Emlak Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmek İstedik.

Neden Mekan Emlak Gayrimenkul Bayilik

Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmak,
İşinde bağımsız olmak,
Yatırımının hızlı geri dönmesi,
Yaşamak için tatmin edici gelir imkanı,
Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş,
Düşük maliyetle yüksek gelir sağlar,
Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteriler,
Geniş bir korumalı bölge,
İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum,
Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro,
Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz,
Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur. Anlaşma katı olsa bile uygulaması yumuşak olacak, sıcak ilişkiler için

Girişimcilerinin Emlak Sektörüne Katmasını Planlıyoruz

Mekan Emlak Gayrimenkul ,Genel müdür Tahir Köstek. Haberine Göre alınacak Önemli kriterleri Var.

Öncelikle ,Franchising , Alanların Açacağı Ofisler İş yapan Lokasyon da Olmalı. Mekan Gayrimenkul Emlak Ofisi Türkiye´de franchising Ofisiyle Hizmet veriyor.

Türkiye´de Franchising , Pazar Payını Daha Da Artırmak için, franchising ,Vermek Gündeme Gelmiştir. Özelikle İstanbul, Ankara, Edirne Trabzon İzmir, Gaziantep, Yalova ,Çanakkale Bursa ve Eskişehir Konya ,Kayseri ,Antalya ,Çorum ,Aydın, Gibi, Şehirlere 2021, Sonuna kadar belirlenen bölgelerde, 30 ,Bayilik Ve ,Franchising, vermeyi Hedefliyor.

Mekan Emlak Gayrimenkul Bayilik Şartları

Mekan Gayrimenkul bayi adayı firmaların bölgedeki emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaları ve bölge halkının gözünde iyi bir itibara sahip olmaları şarttır. Bilindiği üzere satış ve kiralamanın ana esası güvendir. İnsanlar güven duydukları firmalarla ticaret yapmaktadırlar. Emlak satış ve kiralama alanında tecrübeli adayların istihdam edilmesi firma önceliğidir.

Mekan Emlak Gayrimenkul dijital yatırımlarına hız veriyor!
Uzun yıllardır emlak piyasasında başarılı işlere imza atan Mekan Emlak Gayrimenkul, dijital yatırımlarına hız vererek iki yeni emlak sitesini hizmete sundu.

81 ilde hizmet veren Mekan Emlak Gayrimenkul, tek bir tuşla; ister kiralık ister satılık ev bulma şansını kullanıcılarına sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen ve kiralık ev arayan vatandaşlar Mekan Emlak Gayrimenkul’un sitesine girerek diledikleri eve ulaşabiliyor.

2018 yılında kurulan Mekan Gayrimenkul, emlak danışmanlarına ve emlak ofislerine çok düşük bedellerle hizmet sağlıyor. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarını kullanıcılarına sunan Mekan Gayrimenkul, emlak satıyor ve emlak kiralıyor ismindeki iki yeni emlak uygulamasını hizmete sundu.

Mekan gayrimenkul Emlak ofisi bayi adaylarına özel

Beş yıllık sözleşme yaptığını açıkladı,

Yıllık Sadece: 3.000 TL + K.D.V ,Olarak belirledi,,

Girişimciye Verilen Destekler:

%100 Türk sermayeli

Mekan Gayrimenkul Emlak Ofisi

Kurumsal sitelerimiz,de 13 dil Tercüme seçeneği ile Tüm Ofislerimize Hizmet sunuyoruz.

Personel Desteği, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Diğer

Mekan Emlak Gayrimenkul ,Franchising ,Ofislerinin, 35, Metrekare,Olmasını Öngörülmekte.

Mekan Emlak Gayrimenkul ,Genel Müdürü Tahir Köstek ,Genç Girişimciye Pozitif Ayrımcılık Tanıdıklarını Belirterek “Elbette Girişimcinin iş Hayatına Atılmasını Önemsiyoruz. Ve Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamasını Hedefliyoruz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı