Mektebim Okulları Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur.

Misyon
Mektebim Okulları’nin hedefi, farklı alanlarda kendilerine ve dünyaya değer katacak, motivasyonu yüksek, yetenekli ve başarılı gençler yetiştirmektir. Bu amaçla öğrencilerin yetenek sahibi oldukları alanlarda yüksek başarılar elde etmesini sağlayacak bir akademik program uygular. Öğrencilerini global koşullara uyum sağlayan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Sunduğu yabancı dil eğitimiyle öğrenciler kendilerini en az bir yabancı dilde anadillerindeki kadar iyi ifade eder. Mektebim Okulları, kültürel ve evrensel değerlere eşit ölçüde önem verir. Öğrencilerinin sosyal, bilimsel ve yaratıcı yönlerini geliştirerek onları dünya vatandaşları olarak yetiştirir. Mektebim Okulları’nde öğrenciler, değişen dünyada başarılarını sürekli kılmak için hayat boyu öğrenmeyi sürdürecek nitelikte eğitim alır.

Vizyon
10 bine yakın öğrencisi ve 27 kampüste 69 okuluyla eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Okulları, çağdaş ve modern eğitim ortamlarında en son teknolojileri kullanarak öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânları sunar. 4 yılda 100 kampüs hedefine adım adım yaklaşan Mektebim Okulları, “Akıllı Kampüs” teknolojilerini uygulayabildiği güçlü altyapısı, kalıcı öğrenmeye uygun fiziki ortamları, yabancı dil eğitimi ve özgün eğitim modelleriyle öğrencilerini geleceğe hazırlar.

Kurumsal / Eğitim Sektöründe Niçin Franchise (Akredite) ?
Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi özel öğretim alanında da değişimler yaşanmakta, mevcut rekabet koşulları değişmektedir. Bu durumun doğal bir sonucu olarak da kurumsal standartları belirgin olan, veli ve öğrenci ihtiyacına odaklanmış, eğitim ve öğretimde yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımları uygulayan güvenilir kurumlara olan ihtiyaç artmaktadır.

Bu anlamda eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Okulları, güçlenerek büyümekte, marka değerini Türkiye’nin saygın eğitim yatırımcıları ile paylaşmakta, 21. yüzyılın gereksinimlerine uygun ve sürdürülebilirliği işbirliği anlayışıyla saygın marka çatısı altında kurumsallaşma fırsatı sunmaktadır.

Mektebim Okulları ismini temsil etme hakkına sahip olan okullar kurumsal marka değerinin yanı sıra, rekabet avantajına sahip olacaklardır.

Kısa sürede ülkemizin en bilinen eğitim markaları arasında yerini alan ve yakın gelecekte dünyanın en saygın eğitim kurumları arasında olarak adından söz ettirme hedefine odaklanmış olan Mektebim Okulları, başarısını sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

EĞİTİM ve YÖNETİMDE AR-GE ÇALIŞMALARI
1. Sürdürülebilir başarı için dünyada eğitim bilimleri alanında oluşan yeniliklerin araştırılması, geliştirilmesi pilot uygulamalar sonrasında kurumsal strateji olarak belirlenmesi
2. Ortak müfredat uygulaması ile Türkiye’nin her noktasında eşit standartlarda ve sürekli geliştirilen eğitim öğretim programı
3. Ulusal sınavlara hazırlık çalışmalarında tüm kampüslerde ortak ve eşgüdümlü uygulamalar
4. Türkiye ve dünyada eğitimdeki iyi uygulamaların yerinde incelenmesi amacıyla yapılacak eğitim gezileri
5. Yönetici-Kurucu-Öğretmen gibi paydaşların, vizyon ve bakış açılarını geliştirme konusunda hizmet içi eğitim imkanlar
6. Uzmanlar aracılığıyla çalışanlara, velilere ve kamuoyuna yönelik ortak sosyo-kültürel etkinlikler gerçekleştirme imkânı (konferans, seminer, panel vb.)
7. Kurumsal kalite standartları, süreç yönetimi ve görev tanımlarının belirlenmiş olmasının sağladığı standardizasyon
8. Ortak dil ve vizyonun oluşturulabilmesi ve sürdürülebilirliği için periyodik olarak gerçekleştirilecek online toplantı ve projelere katılarak, uygulama imkanı.
9. Mektebim Okulları tarafından düzenlenen yurt içi ve yurtdışı gezi çalışmalarına katılarak, ortak kurum kültürü oluşturma imkânı.
10. Hızlı ve doğru sonuçlar veren gelişmiş Ölçme – Değerlendirme sistemleri
11. Destek hizmetlerin ( yayın, kıyafet, beslenme, eğitim teknolojisi vb.) sağlanmasında standardize olmuş yüksek kalite ile birlikte maliyet avantajı

BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA ÇALIŞMALARI
1. Marka yaygınlığı ve bilinirliği nedeniyle veli-öğrenci- kamuoyunda oluşan değer algısı ve oluşan değer algısının sağladığı tercih edilir olma
2. Ulusal yazılı basında yer bulabilme avantajı
3. Mektebim Okulları’nin elde ettiği başarıların, yerel-bölgesel-ulusal basının tüm mecralarında ortak kullanımı ve okulların bu başarılardan faydalanması.
4. Sosyal medya ve ağların kullanımı ( Facebook,Twitter,Linkedin,Periscope,Instagram vs.)
5. CRM eğitimi ve çağrı merkezi hizmetleri
6. Yöneticilere hedeflerle yönetim ve satış yönetimi eğitimleri
7. Sektörel bilgilendirme danışmanlık hizmetleri
8. Yöneticilere ve/ve ya kuruculara sunulacak olan Çalışan Performans Analizleri
9. Öğrenci – Veli Memnuniyet Ölçümlemeleri
10. Basılı tüm tanıtım materyallerinin ortak kullanımı
11. Niş gruplara yönelik pazarlama faaliyetleri
12. Otomasyon kullanımı

Mektebim Okulları Franchise Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayın

mektebim franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı