Midye Kovası Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Midye Kovası bir Midia Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Grubu markasıdır.
“Tazeliği Kovalıyoruz” sloganı ile çıktığımız bu yolda, tüm denetimlerden geçerek, gerekli bütün belgelerimizi alarak ve hiç acele etmeden uzun bir sürede emek verdiğimiz bu eğlenceli karakteri sizlerin takdirine sunduk.
Projenin en ufak ayrıntısı dahi Midye Kovası Ekibi tarafından uzun araştırmalar sonucu detaylandırıldı.
Midye Kovası; sektör analizi sonrasında midye dolma sektöründeki ciddi açığın, sağlıksız üretim ve sunumun tüketiciye ulaştığını tespit ettiği noktada macerasına başlamıştır.
Markanın vazgeçilmezi olan lezzet ve tazelik ilkelerinin yanında konsepte neden biraz da eğlence katmayalım dedik ve ortaya Midye Kovası çıktı.
Midye dolma birçok yerde sevilerek tüketilen bir ürün ve biz sevilen bu lezzeti farklı ve eğlenceli konseptimiz ile birçok noktaya taşımaya hazırız.
Çıktığımız bu macerada ürünlerimizin tamamı çiftlik midyesi olup midye dolmalarımız gıda kodeksine uygun ve hijyenik koşullarda üretilmektedir.
Tecrübeli, her biri kendi alanında uzman ekibimiz ile siz değerli midye dolma sevenleri; birbirinden farklı lezzetler, yenilikler ve midye kovası maceraları ile buluşturmaya hazırız.
İddalıyız, alışılmışın dışındayız!
Kısa bir zaman içinde sektöre yön veren ve çıtayı yükseltmiş bir marka olmanın haklı gururunu hep birlikte yaşayacağız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı