MİLİGRAM Türkiye Gayrimenkul Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin Yeni Emlak Markası MİLİGRAM Gayrimenkul Danışmanlığı, 2005 yılında Türkiye’de kurulmuştur. ABD ve 12 ülkede franchise ve bayilik üzerine yaklaşık 5 yıl süren ar-ge ve pazarlama çalışmalarının sonucunda  MİLİGRAM Türkiye de Ocak 2016 itibariyle emlak bayiliği ve franchise vermeye başlamıştır. MİLİGRAM ’ın hedefi yenilikçi, eğitim, güçlü teknolojik alt yapısı ile girişimci ruha sahip broker ve gayrimenkul danışmanı iş ortaklarının minimum yatırımla yüksek kazanç elde etmesini sağlamaktır.

Türkiyede  hızla yükselişte olan emlak sektöründe, MİLİGRAM Emlak Danışmanlığı gayrimenkul franchise sisteminin temelini güven, eğitim, yenilikçi ve vizyon sahibi olma ilkeleri yatmaktadır. Konut, lüks konut, proje pazarlama ve ticari emlak alım-satım ve kiralamada fark yaratan işlemler için, profesyoneller ekibi oluşturmaktır. MİLİGRAM Türkiye alt markaları ” Commercial – Luxury – Concierge – Private – Mortgage ” ile girişimci ruha sahip iş ortaklarına artı kazançlar sağlamaktadır.

MİLİGRAM Gayrimenkul Danışmanlığı, emlak sektöründe tecrübe,deneyim ve donanıma sahip, MİLİGRAM yönetim kurulu başkanı Mustafa BARAK tarafından, sektörde fark yaratan danışmanlık hizmeti anlayışı ile emlak bayiliği ve franchise faaliyetlerine devam etmektedir.

Emlak sektöründe adını sağlam ve güvenilir bir marka olarak konumlandıran MİLİGRAM’ ın en büyük hedefi ise, Türkiye’de olduğu gibi ve yurtdışında günden güne istikrarla daha çok büyümek ve en çok tercih edilenler arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmaktır.

MİLİGRAM Türkiye 2016
Franchise giriş bedeli yeni açılacak olan emlak ofisinin bölge ve şehrine bağlı olarak, 2016 ilk yarı yılına kadar 5.000 – 10.000 dolar arasında değişmektedir. MİLİGRAM Türkiye yeni franchise sahibi iş ortaklarından ilk 6 ay sistem kullanım bedeli ile cirodan pay ve reklam fonu almamaktadır.

-Hizmet Kapsamı : Gayrimenkul Danışmanlığı
-Bayilik Veren Firma : MİLİGRAM Türkiye
-Firmanın Kuruluş Yılı : 2005
-Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2016
-Bayilik Sayısı : 1
-Bayilik Giriş Bedeli : 5.000 $ – 10.000 $ USD +KDV (Bölgesel – 2016 yılı için geçerlidir.)
-Gerekli Ortalama Sermaye : 30.000 TL – 70.000TL
-2016 Bayi/Franchise Hedefi :  20 ofis
– Kardan Alınan Pay : %6  + %3 (Reklam Fonu)

Esentepe Mh. Kore Şehitleri Cd. No:26/6 Zincirlikuyu 34394, Şişli/İSTANBUL
T: 0212 230 64 64
G: 0532 253 51 16
franchise@miligram.com.tr
www.miligram.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı