Mobil Pazarlama Liderleri İstanbul’da Buluşuyor

by Bayilik Lobisi

Dört kıtada gerçekleştirilen ve Londra, Singapur, New York ve Brezilya gibi önemli şehirlerde uzmanları bir araya getiren Mobile Marketing Forum serisi 5 Kasım tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Wyndham Grand Levent İstanbul Hotel’de düzenlenecek olan MMA Forum İstanbul, Dünya’nın farklı yerlerindeki ve Türkiye’deki önemli konuşmacıları bir araya getiriyor. Türkiye’den büyük markaların sponsor olarak yer alacağı etkinliğin ana teması “Mobile Acceleration” olarak belirlendi. Türkiye’de ikinci kez gerçekleştirilecek olan MMA Forum’da katılımcılar; mobil pazardaki son gelişmeleri ve dünya çapında ün kazanmış projeleri dinleme fırsatı bulacaklar.

MOBİLİN DUAYENLERİ MOBİL REKLAMCILIĞIN GELİŞİMİ VE DEĞİŞİMİNİ KONUŞACAK.

“Mobile Acceleration” temasıyla değişim ve büyümede mobilin tüketici davranışları reklamcılık ve marka alanlarındaki rolü mobilin duayenleri ile ele alınacak. Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun üstlendiği MMA EMEA FORUM İstanbul’da konuşmacı ve panelist olarak önemli isimler yer alıyor. Konuşmacılarından bazıları şu şekilde;

-Alpagut Çilingir, Pepsi
-Aylin Şavkan, Hopi
-Bülent Başaran,HepsiBurada.com
-Chris Babayode, MMA EMEA
-Elvan Gültekin, Mediacom
-Ebru Çapa
-Emre Uğurlu Maçkolik
-Fatoş Karahasan
-Gizem Tekin, MEC
-Ian Carrington, Google
-March Michel, MasterCard
-Mark Slade, Opera
-Merve Puhaloğlu, Amvg
-Nazım Salur, BiTaksi
-Omaid Hiwaizi, Blippar
-Richard Harlass, Shazam
-Serdar Erener, Alametifarika
-Sibel Ülkü, Maxus
-Volkan Biçer, Mobilike
-Zafer Tipigil, Mindshare
Forum hakkında detaylı bilgilere ve erken kayıt avantajlarına ulaşmak için http://www.mmaglobal.com/forumistanbul2015 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mobile Marketing Association Hakkında

MMA Türkiye, Kasım 2009′da kurulmuştur. MMA, mobil pazarlama, reklam ve ilgili teknolojiler konusundaki ilerlemelere liderlik etmek için kurulmuş, kar amacı gütmeyen ilk küresel ticaret birliğidir. MMA, pazar gelişiminin önündeki engelleri kaldırmayı, mobilleşmeyle ilgili basın ilkeleri konusunda rehber oluşturmayı, sürdürülebilir büyüme için uygulamaları belirleyecek ve mobil kanalların kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan, aksiyon odaklı bir organizasyondur. Dünyanın dört bir yanındaki 40 ülkeden 700 üye şirket ekosistemini oluşturmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli MMA’nın Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Ortadoğu ve Afrika, ve Asya Pasifik şubeleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için:

http://www.mmaturkey.org
adresini ziyaret edebilirsiniz.
Başak Birlik / Focus İletişim Tel : 0 212 234 18 38 / 0 549 360 90 98 arayabilir.
basak@focusiletisim.com adresine mail atabilirsiniz.

mma

(Kaynak: marka-marka)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı