Mumcu Kuruyemiş Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

1977 yılında sektöre giren Mumcu Kuruyemişleri, 10 yıllık bir sektör analizi ve tecrübesinden sonra 1987 senesinde küçük ölçekli üretime başlamıştır. Üretim sürecinden sonra gelişerek yeni yatırımlara girişmiş ve 1990 senesinde 400 m2 lik bir üretim alanına kavuşmuştur, asıl kazancı olan müşteri memnuniyeti ve güven ile Mumcu Kuruyemişleri şu anda 1000 m2 üretim alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Büyüme trendini muhtelif merkezlerde şubeler açmak şeklinde sürdürmek isteyen Mumcu bu planlamayı 2003 yılından itibaren aşağıdaki kronolojiyle hayata geçirmeye başladı.

2003 yılına kadar satış ağırlığı toptan olan Mumcu, bu tarihten itibaren perakende satış noktalarının devreye girmesiyle perakende alanında da hizmet vermeye başladı. ürün portföyü neredeyse iki katına çıktı. Perakende satış noktalarında kullandığı kuruyemiş makineleri ve bu sektörde ürün, fiyat, hizmet standardı konusunda Mumcu Kuruyemişleri İstanbul’da bir ilk e imza atmıştır.

Bu aşamadan sonra şubeler açmanın ötesinde hayata daha fazla tazelik kazandırmak gerekiyordu, bunun farkına varan Mumcu, modern hayatında gereklerine uygun bir revizyona ve yapılanmaya gitmesi gerektiğinin farkındaydı ve 2008 yılında franchise (bayilik) sistemine geçmeye ve tüm sistemi tekrar yapılandırmaya karar verdi, işte bu karar bizi asıl muhataplarımızla buluşturmaya başladı.

Elbette üretim yapmak bilgi, birikim, beceri ve güçlü olmayı gerektiriyor, bunun için Mumcu üretimini yaptığı kuruyemişleri güzel ülkemizin farklı yörelerinden ham olarak toplayıp, tesislerinde işleyerek paketlemektedir. Taze ve nefis ürünlerini kuruyemişçi, market, gıda toptancıları ve bayileri kanalıyla müşterilerine arz etmektedir.
Damak tadı, ürün kalibrasyonu ve sunuş biçimiyle Mumcu her alanda farkını ortaya koymaya gayret etmektedir.

Mumcu Kuruyemişleri şimdi halkayı genişletmeye, sizi de bu aileye ortak olmaya davet ediyor. Geleneksel lezzetimiz olan kuruyemişi benzersiz mekanlar da tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Bayilik için firmanın aradığı şartlar:

Bayilik için en öneml i şartımız; yaptığı işten keyif alan ve işinin başında durabilecek yatırımcıların tercih edilmesi olacaktır.
Bayilik için düşünülen nokta; yaya ve araç trafiği yoğun ana arterde yer almalıdır.
İş yerinin büyüklüğü en az 30 m² olmalı ve cephesi mümkünse geniş olmalıdır.
Düşünülen bölgede Mumcu Kuruyemiş bayisi varsa arada gerekli mesafe olmalıdır.
Bayi adayı pilot şubemizde en az 2 hafta eğitim almak zorundadır. Bu eğitim sonucu bayiliğe onay verilmektedir.
Bayilik sözleşmesi taraflarca imzalanarak uygulanacaktır.

Bayilere sunulan hizmetler:

Kuruyemiş satış tezgahları ( 10 m)
Kuruyemiş kavurma makineleri (2 adet)
Tabela, kolon giydirmeler,
Şubede kullanılacak dijital baskılar ve panolar,
Terazi (2 adet) ,
Kavanozlar ve pleksi kaplar,
3000 adet broşür, 1000 adet kartvizit
LCD ekran Televizyon
Eğitim desteği

Sunduğumuz hizmetler ortalama 40-50 m² bir şube için geçerlidir. Bu standartlardaki bir işletmenin yatırım maliyeti 40.000 TL’dir. (Bu maliyet bayiye aittir).Ayrıca 50.000 TL teminat mektubu alınmaktadır.Seçilen noktanın kaba inşaatı ve elektrik, doğal gaz bağlantı vb. masraflar yatırımcıya aittir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı