Murat Özyeğin ile “Girişimcilik Ekosisteminin Geleceği”

by Bayilik Lobisi

Bir Konu Bir Konuk alanında uzman profesyoneller ve girişimcileri, kendisini geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyen gençleri bir araya getiren; bu sayede gençleri rol modelleri ile tanıştıran ve tecrübe aktarımı sağlayan, hem de aynı alanla ilgili diğer gençlerle tek bir çatı altında toplayan ve katma değer yaratan sosyal bir projedir.

Katılımcılarımız, kendilerini ilgi duydukları konularda geliştirmek, bilgi sahibi olmak ve projeler yapmak isteyen üniversite lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden ve her yaştan girişimciden oluşmaktadır.

FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat ÖZYEĞİN ile “Girişimcilik Ekosisteminin Geleceği” konulu Bir Konu Bir Konuk etkinliği 17 Aralık Perşembe günü saat 18.00-20.00 arası Swissôtel The Bosphorus’da gerçekleşecektir.

Murat ÖZYEĞİN

1976 yılında doğdu. Carnegie Mellon Üniversite’sinde Endüstri Yönetimi ve Ekonomi eğitimi alan Murat Özyeğin, 1998 yılında çift anadal diploması ile mezun oldu. İş hayatına Bear Stearns & Co. yatırım bankasının New York ofisinde Şirket Birleşme ve Satın Alma Grubu’nda Finansal Analist olarak başlayan Özyeğin, 2000 yılında aynı firmanın Londra ofisine Şirket Birleşme ve Satın Alma grubuna Kıdemli Analist olarak transfer oldu. 2003 yılında Harvard Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladıktan sonra, Türkiye’ye dönerek aile şirketlerinin yönetiminde aktif rol üstlenen Özyeğin, Fiba Holding ve Finansbank’ta Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümlerini kurdu. 2006 yılından itibaren Fiba Holding ve Fina Holding Yönetim Kurulu üyeliklerini sürdürmenin yanı sıra Fiba Grubu’nun bankacılık dışındaki sektörlerinin iş geliştirme faaliyetlerini ve yönetim sorumluluğunu üstlenmiştir. Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, Doğal Hayatı Koruma Vakfı, Hüsnü M. Özyeğin Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Üyeliği görevini yürütmektedir.

Etkinliğimize katılmak için http://birkonubirkonuk.com/kayit/ adresinden kayıt olunması gerekmektedir,

• Kayıtlar etkinlik tarihinden 3(üç) gün önceye kadar alınmaktadır.
• Etkinliğimiz tamamen ücretsiz olup sınırlı sayıda(20 kişi) katılımcı ile gerçekleşmektedir.
• Katılımcılarımız belirlenen konu esas alınarak seçilmektedirler.
• Etkinlik kaydınızın değerlendirilebilmesi için başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
• Etkinliğe kaydı kabul edilen kişiler, katılım onayı hakkında mail veya SMS yoluyla bilgilendirilecektir.
*Katılım onayı hakkında mail veya SMS almadığınız taktirde etkinlik kaydınız kabul edilmemiş olacaktır.
• Etkinlik “Proje Sunumu” bölümümüzde proje veya sunumunu konuk ve katılımcılarla paylaşmak isteyen katılımcılar birkonukonuk@gmail.com mailine proje ve sunumlarını iletmek zorundadırlar.

#BirKonuBirKonuk – ” Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun “
murat özyeğin

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı