Muzipo kids

by Bayilik Lobisi

Biz eskiden sokaklarda yakar top oynar, bisiklete biner, arkadaşlarımızla maç yapar, ağaç tepelerinden inmezdik. Güneş batarken annemiz seslenirdi; “hadi gir içeri artık, akşam oldu.” Şimdi çocuklarımız bu hareketli eğlenceden yoksun büyüyor. Sokağa çıkmayı, atlamayı, sıçramayı, arkadaşlarıyla etrafını keşfetmeyi bilmeden büyüyor ve kendini bir anda okulda buluveriyor. Derken vücudun hareket etmeye en çok ihtiyacı olan yaşlar geçiveriyor. Ve sonra hareketsizliğe bağlı hastalıklar ortaya çıkıyor.

Biz 10 yıl önce kadınların yeteri kadar hareket etmediğini gördük ve b-fit markasını kurduk, tüm Türkiye’ye yayıldık. 2011’den bu yana da Muzipo Kids’le gözümüzün nuru çocuklara harekete özgürlüğü sağlıyoruz.

Muzipo Kids’in amacı; “çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve içinde bulundukları anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek.”

Muzipo Kids merkezlerinde çocuklar hem eğlenecek hem de güvenli bir ortamda bedenini kullanmayı öğrenecek. Anne babalar da gözleri arkada kalmadan bir nebze kendine zaman ayırabilecek. Biz çocukların gelişimlerini her ay ölçüp anne ve babalarıyla paylaşacağız ki çocuğumuzun içindeki cevherin farkına varalım ve yolunu elbirliği ile kolaylaştıralım.

Kuruluş yılı:2011
Franchise Adedi :52
Franchise Hedefi: 2020 / 72 adet
Franchise giriş bedeli: 175,000TL
Ortalama yatırım bedeli: 225,000TL
Reklam katkı payı: 750TL
Royalty bedeli: 1,000TL
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 170m2 yüksek tavanlı

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı