Narsist Parfüm Fuarda 7 Yeni Anlaşma Yaptı

by Bayilik Lobisi

13. Bayim Olur Musun? Franchise ve Markalı Bayilik fuarında ilk kez yer alan Narsist Parfüm oldukça verimli bir fuar geçirdi.

Narsist Parfüm açık parfüm alanında bayilik vererek sektörde lider konuma gelmeyi hedef edindikten sonra geçtiğimiz günlerde katıldığı bayilik fuarında hedeflerine yaklaşmış olmanın mutluluğuyla ayrıldı. Fuar sırasında standlarını ziyaret ettiğimiz Narsist Parfüm Kurucusu Erol Yüksek; “Fuar bizim için çok iyi geçiyor” dedi.  Fuar sonrasında görüştüğümüz Yüksek, “Yoğun bir ziyaretçi ve yatırımcı grubunu standımızda ağırladık. Türkiye ve Yurtdışında bitirdiğimiz bayilik anlaşmaları oldu. Makedonya, Bulgaristan, Sefaköy, Kadıköy, Beşiktaş, Arnavutköy gibi önemli lokasyonlar için anlaşmalarımızı yaptık. Narsist Parfüm ve diğer markamız White Point Perfume ile kalite güvenlik ve müşterilerinin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde sağlamayı amaç edindik bu bağlamda daha fazla müşteriye ve lokasyona ulaşmak amacıyla çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Narsist Parfüm’ün anlaşma sağladığı lokasyonlarda açılışlarını 1 ay içinde yapması bekleniyor. Sizde Narsist Parfüm arasında katılmak isterseniz:

Demirkapı Mahallesi,Çınar Sk. No:11 Bağcılar / İSTANBUL
Tel : 0212.657.3173
Fax : 0212.657.3173
info@narsistacikparfum.com
www.narsistacikparfum.com

açık parfüm bayilik

narsist parfüm bayilik

narsist parfüm

yusuf kılıç - erol yüksek

Yusuf Kılıç – Bayilik Lobisi Kurucu Editörü

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı