Buz Paten Pisti Bayilik

by Bayilik Lobisi

Doğal buz pisti sistemlerinde spor müsabakaları, sosyal faaliyetler ve daha birçok aktiviteler düzenlenebilmektedir. Son zamanlarda sayılarında artış görülen gerçek buz pisti sistemleri açık veya kapalı alanlarda yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal buz pisti sahalarını yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin her mevsimde işletebilirsiniz. Tamamen doğal koşullarda üretilen gerçek buz pisti sistemlerinde paten kayma keyfini en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.

Sentetik buz pisti sistemleri hızlı ve kolay kurulum özellikleri sayesinde arazi yapısı uygun olan her bölgeye hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Ncs Spor Sentetik buz pisti sistemlerinde Dünya’nın ilk buz pisti üreticilerinden olan olan Ice Rink Engineering & Manufacturing LLC tarafından üretilen “EZ GLIDE 350 ” sentetik buz pistleri özel bir plastik madde olan polimer malzemeden imal edilen yapay buz pisti malzemesini kullanmaktadır.
Bayilik şartları
İsim bedeli alınmamaktadır.
Cirodan pay alınmamaktadır.
Kurulum için minimum 100m2 gerekmektedir.
Ortalama ise 250m2 alan gerekir.
250m2 kurulum takribi 700,000tl ile 850,000tlarasında kurulmaktadır.( doğal pist)
Proje bazlı çalışma yapılmaktadır.250 m2 kapalı alan projelerimiz 2 ay içinde tamamlanmaktadır.

Bayilik veren spor merkezlerin arasında ön sıralarda yer alan NCS spor puz ve paten pisti firmasından Covid-19 sürecinde yatırımcılara destek

Değerli Yatırımcılarımız,

Ülkemizde ve Dünya’da yaşanan Covid-19 salgını sebebi ile Doğal Buz Pisti ve Sentetik Buz Pisti yatırım projelerinizin maliyet artışları, kur farkları ve 2021 fiyatlarından etkilenmemesi amacıyla enflasyonla topyekün mücadele kapsamında yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimiz, tedarikçilerimiz, üreticilerimiz ve distribütörlüklerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde;

01 Aralık 2020 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan tüm proje sözleşmelerinde döviz kurlarını 1 USD = 6.90 TL , 1 EURO = 7.90 TL olarak sabitlemiş bulunmaktayız.

Bunun yanında en uygun fiyat, 5 yıl garanti ve 30 günde teslimat desteği sağlıyoruz.

Firmamız tarafından sağlanmış olan bu destek 30 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. Belirtilen bu tarihten sonraki projelere güncel döviz kuru ve 2021 fiyatları yansıtılacaktır.

Bu bağlamda projelerinizi ivedilik ile gözden geçirmenizi yatırımlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye eder, sağlıklı ve huzurlu günler geçirmenizi diler

Sağlanmış olan bu destek ile yatırım ve projelerinizi gözden geçirmenizi tavsiye eder, sağlıklı ve huzurlu günler geçirmenizi dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı