New York City Sosis Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

New York’a has Hot Dog lezzetini Türkiye Pazarında yaygınlaştırmak üzere tamamen yerli sermaye ile kurulan NYC Sosis yeni yatırımcılarıyla tanışmaya başladı.
Halen, İstanbul Avrupa Yakası’nda 2 şubesiyle faaliyet gösteren NYC Sosis çok yakında İstanbul’un çeşitli noktalarında 6 yeni şubesini daha hizmete açmış olacak. Yılın, 2. çeyreği içinde franchise şubelerini faal hale getirmeyi planlayan NYC Sosis yönetimi franchise ön taleplerini toplamaya başladı. Firmayı biraz yakından tanıdıktan sonra yatırım şartlarını da incelemiş olacağız.

HAKKIMIZDA

NEW YORK CITY SOSiS’ in kuruluş amacı, ABD’de hayli popüler olan ve geleneksel yiyeceklerden biri haline gelen hot dog sandviçini Türkiye’de yaygın hale getirmek ve insanlarımızı hızlı yemek kültürünün önemli bir parçası olan New York şehrine has tadla tanıştırmaktır.

Operasyon ve lojistik merkezimizden idare edilen fast food zincirimizin, ürün pazarlama organizasyonunun dizaynını özel olarak geliştirdiğimiz ve tasarım hakkına sahip olduğumuz mobil arabalarımız aracılığıyla yapmaktayız. İstendiğinde çabucak ve basitçe yer değiştirebilmesi sistemimizin temel farkını oluşturmaktadır.

Başta en yüksek kalitedeki %100 dana etinden üretilen sosislerimiz ve özel olarak yaptırdığımız sandviç ekmeğimiz, tatlı turşumuz, organik karamelize soğanımız ile oluşan lezzetimiz, genç kadromuz sayesinde insanlara güvenilir ve ekonomik bir alternatifi, modern ve öncü bir anlayışla sunmaktadır.

Neden NEW YORK CITY SOSiS ?

-Hot dog sandviç konseptimiz, klasik Amerikan tarzındadır.

-Sürdürülebilir standart ve kalite anlayışı markamızın temel prensibidir.

-Sosislerimiz yüksek kaliteli doğal dana etinden üretilmektedir.

-90 gramlık (24cm. uzunlugunda) bize özel spesyalitemiz olan jumbo boy dev hot dog eşsiz bir lezzete sahiptir.

-Günlük olarak taze kesilen organik karamelize soğanımız ve tatlı turşumuz, yine günlük olarak tedarik ettigimiz taze ve yumuşak büyük boy sandviç ekmeğimiz ile sunulmaktadır.

-Kullanmakta oldugumuz dünyanın öncü markası Heinz ketçabımız %100 dogal domatesten üretilmektedir.

-Light mayonezimiz ve katkısız hardalımız da yine Heinz ile yaptığımız iş birliği neticesinde en kaliteli ürünü tüketicilere sunmak için bir araya getirdigimiz malzemelerle unutulmaz bir tad oluşturmamızı sağlamaktadır.

-Sosislerimiz doyurucu özelliklerinin yanında, suda haşlama yöntemiyle hazırlanır.

-Kızartma patatesimiz  özel üretimdir.  O anda kızartılır ve sıcak servis edilir.

KONSEPTİMİZ

Arabamızın görünümü benzersizdir ve tasarımı tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. Endüstriyel tasarım hakkı bize ait olan mobil arabalarımız, son derece dikkat çekici olup, satış konusunda cazibe yaratmaktadır. Konseptimizi oluşturan satış arabalarımız mobil kullanım rahatlığı ve avantajlarına sahiptir.

İstendiğinde çabuk ve basitçe yer değiştirebilmesi, sistemimizin temel farkını oluşturmaktadır. Pişirme ve servisle ilgili tüm techizatlar, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş ve kompakt bir sekilde en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak, arabamızın içerisine yerleştirilmiştir. Araçlarımız dış mekanlara dayanıklı özel malzemeden üretildiğinden, dışarıda konumlanmalarında hiçbir sorun bulunmamaktadır.
Özgün bir dizayn sahibi olan araçlarımızla kolaylıkla parti, maç, her türlü davet ve organizasyonda yer alabilmekteyiz. Araçlarımız, bulundukları ortama şıklık ve prestij katmaktadır. Ambalaj malzemelerimiz, tasarım hakları bize ait olarak üretilmiştir. Arabalarımızın endüstriyel tasarım hakkı tescillidir.

FRANCHISE

-Franchise taleplerinizi telefonla bilgi alarak veya referans verme yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

-Operasyon ve lojistik merkezimize davet edilerek, talep sahipleriyle yüz yüze bir görüşme yapmak üzere randevu almanız gerekmektedir.

-İyi ve işlek bir lokasyona sahip olmak ile başlayan bir iş planının tarafımıza sunulması gerekmektedir.

-Merkez yönetimimizin belirleyecegi kısa eğitim sürecinden önce, franchise alacak olan kişi veya kuruluş ile kontrat yapılması gerekmektedir.

-Bayilerimizden ciro veya kar uzerinden pay talep edilmez.

-Franchise giriş bedelimiz; 10.000 USD dır.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı