NGSTYLE’da Franchise Bedeli Yok

by Bayilik Lobisi

NGSTYLE’dan mağaza atağı
Türk kadın giyim markası NGSTYLE, 2016 yılını büyüme yılı ilan etti ve Ocak ayı içinde 4 farklı şehirde yeni mağaz açtı. İzmir, Konya, Ankara ve İzmit’te yeni mağazalarını açan firma, 2016 sonuna kadar yüzde 30 büyüme hedefliyor.

Kendi mağazalarının ile beraber franchise vermek suretiyle büyüyen NGSTYLE, ardı ardına 4 mağaza açarak toplam mağaza sayısını 12’ye çıkardı. İzmir, Konya ve Ankara’nın ardından İzmit’te mağaza açan marka, mağaza sayısını bu yılın sonunda 20’ye çıkarmayı planlıyor. Başarılı tasarımları ve dinamik yapısı ile son yıllarda kadınların gözde markası olan NGSTYLE, yatırımcılar için de büyük fırsatlar sunuyor.

‘Franchise bedeli yok, yüzde 40 kar’
Markayı iyi bir noktaya taşıyabilecek girişimcilere franchising verdiklerini belirten NGSTYLE Yönetim Kurulu Başkanı Nazlı Gürer Aldıkaçtı, franchise sistemiyle daha çok yeni açılacak AVM’lerde yer almayı hedeflediklerini söyledi. En büyük avantajımız ise marka ile tanışanın bir daha bırakmaması diyen Aldıkaçtı şunları söyledi:

“NGSTYLE çok iyi konumlanmış ve doğru bir hedef kitleye giden bir marka olduğu için yatırımcılar için önemli bir fırsat sunuyor. Bu da yatırımcılara güçlü bir marka-müşteri ilişkisi ile işe devam etme şansı verecek. Franchise sistemimiz ile daha çok yeni açılacak AVM’lerde yer almayı hedefliyoruz. Bu sektörü bilen ve markayı iyi bir noktaya taşıyabilecek girişimcilere franchising veriyoruz. Sisteme giriş bedeli talep etmiyoruz. Minimum 100 metrekare bir mağaza büyüklüğü istiyoruz. Franchise’a yüzde 40 kar marjı bırakıyoruz.”

Ng Style son 4 mağazasını, Ankara One Tower, Konya Kule Site, İzmir Mavi Bahçe Avm ve İzmit 41Burda Avm’de açmıştı.

Ng Style Franchise başvurusu için şirketin resmi sayfasını www.ng-style.com ziyaret edebilirsiniz.
ng style franhcise

Benzer İçerikler

1 comment

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı