Nu Noodle Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Nu Noodle, kurulduğu günden bugüne kalite standartlarından ödün vermeyerek Türkiye’nin en iddialı noodle restoranlarından biri haline gelmiştir. Bununla birlikte müşterilerine sadece güzel lezzetler değil takribi 500 gr porsiyonlarla doyurucu öğünler de sunmaktadır. Nu Noodle sunduğu tüm lezzetlerin reçetelerini hassaslıkla çıkartarak ve tedarikçilerini özenle seçerek sunduğu lezzetleri çok sıkı standartlarla denetlemektedir.

Her Gün Taze
-Mükemmel yemeğe ulaşmanın sırrı en iyi ve taze malzemeleri kullanmaktır.
-Lezzetimizin sırrı da işte burada; Nu Noodle’da kullanılan tüm malzemeler sıhhi, yüksek kaliteli ve tazedir. Menülerimiz her zaman sağlıklı seçenekler içermektedir.
-Bilinen sos tariflerini, bir de bizim yorumumuzla deneyin.

Sağlıklı Bir Yol
-Hızlı sıcak ve lezzetli…
-Wokta pişirmenin hızlı olmakla birlikte yemek pişirmenin en sağlıklı yöntemlerinden biri olduğunu biliyor muydunuz?
-Yüksek ısıda pişirme yöntemi, yemeğin sadece dakikalar içinde hazır olacağı anlamına gelir. Yemekler pişirilirken, çok kısa sürede besin değerlerini kaybederler.
-Wokta pişirme yöntemiyle ise yiyecekler, diri ve renkli kalırken, doğal vitamin ve minerallerini korurlar. Ayrıca sürekli olarak karıştırma yöntemi ile de, daha az yağ kullanılır.

Nu Noodle Franchise
Nu Noodle 2010 senesinin ikinci yarısı itibarı ile İstanbul dahilinde, 2011 senesi itibarı ile de İzmir, Ankara, Eskişehir, Muğla ve Marmaris illerinde Franchise taleplerini değerlendirmeye başlayacaktır. Nu Noodle, markanın dinamizmini koruyacak, çalışkan, işine değer veren, insan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan, takım çalışmasına inanan adaylar aramaktadır.

Nu Noodle ailesine katilmak isteyenler icin, Franchise olma sürecinde ilk etap ilgili talebinizi internet sitemiz üzerinden tarafımıza iletmekle başlayacaktır. Başvuran adaylar arasından profili tarafımızca uygun görülecekler ile firmamız merkezinde bir ön görüşme yapılacaktır.

Lokasyonla ilgili beklentiler:
İdeal dükkan metrekaresi 55 – 70 metrekare arasındadır. Tapu kaydında işyeri olarak gözükmesi gereklidir, öncesinde restaurant olarak kullanılmamışsa baca izni olup olmadığı önceden sorgulanmalıdır. Hemzemin giriş gerekliliği ile beraber minimumda 5 metre cephesi olmalıdır.

Dükkan önünde paket servis motosikletlerinin durabileceği bir alana sahip olmakla beraber paket servisler için ikinci bir giriş çıkış noktası avantaj olacaktır. İkinci giriş çıkış noktası AVM dahilindeki talepler için zorunludur.

 

Nu Noodle Franchise bedeli

Benzer İçerikler

1 comment

Namiq Cabbarov 25 Kasım 2019 - 11:20

Gida

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı