nutty scientist franchise

by Bayilik Lobisi

Hakkımızda
1996’dan bu yana dünya çapındaki çocuklar, deneysel öğrenme ve aktivitelere katılma yöntemleriyle NuttyScientist programlarından eğlenerek yararlandılar!
Bilim, çevre ve genel yaşam eğitimlerini kapsayan metodlarla çocukların bilimi anlayacakları ve hatırlayacakları bir şekilde öğretiyoruz.
Okul sonrası programları, yaz kampları, sınıf içi atölyeleri, etkinlikler, doğum günü partileri gibi organizasyonlarla NuttyScientists’in ödüllü müfradatı ne zaman, nasıl ve nerede ihtiyacınız varsa size ulaşabilir.

BİLİM EĞİTİMİNDE MEVCUT DURUMU YÜKSELTMEYE İNANIYORUZ
Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD )tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre, bir çok ülkede bilim eğitimine verilen önem diğer eğitim konularına verilen önemin sıraca altında kalmaktadır. Bu ülkeler kalkınmada ve bilimsel çalışmalarda gittikçe gerileme gösteriyor. Bu sorunun temeli edebiyat ve matematik alanlarına verilen önemin bilim eğitimine verilmemesi olarak görüyoruz. Birçok öğrenci, sağlıklı bir bilim eğitimi olmadan öğrenim hayatlarına devam etmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Eğitim Bakanlığı, ülkedeki dördüncü sınıf öğrencilerinin üçte ikisinin son on yılda bilim eğitiminde yeterli düzeyde olmadıklarını belirtmişlerdir. Bilimsel eğitim temeli olmayan öğrencilerin gelişmiş bilimsel kavramları öğrenmesi ne yazık ki çok daha zordur.

İŞİMİZ YARDIM ETMEK
Biz, çocuklarımızın küçük yaşta bilimle tanışmaları gerektiğine inanıyoruz. Nutty Scientists metoduyla çocuklarımızın öz saygısını, yaratıcılıklarını ve problem çözme yeteneklerini bilime sevgi duymalarını sağlayarak geliştiriyoruz.

KÜRESEL BAKIŞ AÇISI İLE OLUŞTURULAN BİLİM MÜFREDATI
NuttyScientists ilk olarak Avrupa’da ortaya çıkmış ardından Asya, Latin Amerika, Amerika ve Kanada’da uygulanmaya başlamıştır. Öğrencilerin bilim dünyasının küresel bakış açısını kazanabilmeleri için programlarımızı dünyanın dört bir yanından gelen bilim adamlarının uzmanlığından yararlanarak hazırlıyoruz.

DÜNYANIN HER NOKTASINDAYIZ
NuttyScientists olarak 50’ye yakın ülkede faaliyet göstermekten gurur duyuyor.
Ev Tipi Franchise
Ev Tipi Franchise daha az maliyetli bir yatırımdır. Fiziksel bir lokasyon gerekmemektedir. Franchise sahibi, programlarımızı, atölyelerimizi, kamplarımızı ve sınıf içi gösterilerimizi diğer alanlarda uygulayabilmektedir.

Nutty Scientists Laboratuvarları
Nutty Scientists Laboratuvarları modelimizde ise fiziksel bir lokasyon gerekmektedir. Her yaştan çocuğun eğlenceli bir şekilde yapılandırılmış, bilimsel kavramları öğrenebileceği bir merkez oluşturulmalıdır.

Neden Nutty Scientists?
Çılgın, hatırlamaya değer anılar kazandırır.
Nutty Scientists ve diğer öğrenme metodları arasındaki en temel fark, biz biraz çılgın olmaktan korkmuyoruz.

Franchiselarımız ve personelleri ile teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik konularını içeren bilimsel gösteriler, atölyeler sayesinde eğlenceli ve uygulamalı etkinlikler yaratıyoruz. Bunlara ek olarak bilimi sanatsal hale getirmekle gurur duyuyoruz.

Ekibimizi çocukların gözlem ve katılımı ile eğlendirerek öğreten profesyonellerden oluşturuyoruz.

Bilim ile destekleniyoruz.
Nutty Scientists’in eşsiz metodları uluslararası alanda tanınmış ve ödüller kazanmıştır.

Kullandığımız eğitim teknikleri:

• Genel Fiziksel Tepki Metodu
• İngilizce Olarak Özel Tasarlanmış Akademik Eğitim
• Plonsky Soru Sistemi

Uygulamalı deneyler sayesinde çocuklar, eğlenirken öğrenip aynı zamanda öğrendikleri kavramları benimsemelerini sağlıyoruz.

Neden bu kadar önemli?
Küresel ölçekte çocuklar için bilimin en zayıf konu olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin Amerika Birleşik Devletlerinde Eğitim Bakanlığı, son yıllarda dördüncü sınıf öğrencilerinin üçte ikisinin bilimde yeterli düzeyde olmadıklarını belirtmişlerdir.

Bilim ve matematiğin 21. Yüzyıl boyunca ilerlememizi sağlayan teknolojinin temeli olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu istatistikler rahatsız edici düzeyde olmaktadır. Temel bilimi öğrenmeyen çocuklar, ilerleyen eğitim hayatlarında nasıl kendilerine katkı sağlayabilirler?

Küresel bilim bakış açısı sağlıyoruz.
Nutty Scientists 1996 yılında Avrupa’da kurulmuş, dünya çapında bilim insanları ile geliştirilmiştir. Bu süreçte binlerce okul, enstitü ve müşteriler ile çalışmıştır.

Sizin için bu, size en iyi hizmeti sunabilecek kadar deneyimli olduğumuz anlamına gelmektedir

Bize Uygun musunuz?

Nutty Scientists Franchise olmak için her şeye sahip misiniz?
Yıllar içinde en başarılı franchiselarımızın maddi ve manevi niteliklerinin bir karışımını oluşturduk. Çocuklarla çalışmak için gerekli tutku ve toplumda fark yaratma isteği aradığımız en temel özelliklerdendir.

Nutty Scientists deneyimini pazarda somut etkenlere bağlayabilmek için;

•Bilimde bir geçmişe sahip olmanıza gerek yoktur ancak başarılı bir satış ve pazarlama alt yapısı geliştirme gerekmektedir.
•Franchise sahipleri kurulacak ülkede yaşamak zorundadır.

Fiziksel konum şart değil, seçenektir.
Tekli franchise anlaşmalarında fiziksel konuma gerek yoktur. Birçok franchise, programlarımızı öğretmen için çeşitli mekanlara göndermek üzere eğitmen işe almaktadır. (okullar, doğum günü partileri, yaz ve tatil kampları, fuarlar vb.)

Bunun yanında Nutty Scientists Laboratuvarlarımızla fiziksel bir konum kurabilir, büyümek için fırsatlar kazanabilirsiniz. Bu zengin yaratıcılık merkezleri ile müşterilerin franchise işletmelere gelmesine imkan verilmektedir. İşletmenin konumu, her yaştan çocuğun bilimsel kavramları eğlenerek öğrenmesi için toplanabileceği bir yerde olmalıdır.

Nutty Scientists her şehir, bölge ve ülkenin ihtiyaçlarına uyarlanan esnek modellere sahiptir.

Eğitim & Destek

Nutty Scientists Franchise olmak için her şeye sahip misiniz?
1996’dan bu yana Nutty Scientists franchise imkanı sağlaıyoruz. Size, en iyi müşterileri bulmak ve en özgün programlarla onları etkilemek için gereken her şeyi öğretiyoruz.

Her şey dahil başlangıç eğitimi:
Nutty Scientists Ofisinde 5 Gün

Yönetim, satış, pazarlama, teknikler, program, şirket politikası ve iş organizasyon sistemleri ile ilgili ilk eğitimleri merkezimizde veriyoruz. Eğitim videolarına ve diğer materyallere erişim hakkı sağlıyoruz.

Destek Ekibimizin Bir Çalışanı ile Sizin İşletmenizde 5 Gün

İlk eğitmenlerinizi seçip onlara metodlarımızı öğretirken sizlere yardımcı oluyoruz. (Gösterilerimiz ve atölyelerimizde performans gösterebilecek yaratıcı katılımcılar) Daha sonra ilk faaliyetlerinizin organizasyonlarına katkıda bulunuyoruz.

Devam Eden Pazarlama ve Operasyonel Destek

•Asıl konumunuz Nutty Scientists web sitesidir. Bu, marka imajımızı koruyarak web sitenizi istediğiniz gibi düzenleme imkanı sağlamaktadır.
•Örnek resimler, videolar, komut dosyaları ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer pazarlama materyallerini Nutty Scientists sisteminden indirebilirsiniz.
•Sayısız atölye ve bilim deneylerine erişim imkanı sunuyoruz. ( Deney ve atölyeler AR-GE çalışmalarına uygun olarak güncellenmektedir.)
•İş saatleri içerisinde telefon veya e posta yoluyla profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz.
•Diğer Nutty Scientists franchiselarıyla sistemimiz aracılığıyla tecrübenizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
•İşletmenizin pazarlama ve gelişimine katkı sağlayacak marka tanıtımı ve atölye materyallerinin ilk setini sağlıyoruz.

Yatırım & Pazar

Franchise yatırımınız modele göre değişiklik göstermektedir.
Nutty Scientists şu anda dünyanın her köşesinde 40’tan fazla ülkede büyümeye devam etmektedir.

Nutty Scientists’in nispeten yeni bir konsept olduğu Birleşik Devletler ve Kanada gibi çoğu bölgede bu konsepte oldukça açık görüşle bakılmaktadır. İlgi çekici, kaliteli bilim eğitimi ihtiyacı her yerde!

Her şey dahil başlangıç eğitimi:
Başlangıç Franchise Paketi Nutty Scientists Laboratuvarı
Nutty Scientists Başlangıç Franchise Fırsatı

Franchise Yatırımı

Başlangıç Franchise paketi, diğer Franchise modellerine göre daha az maliyetli bir yatırımdır. Fiziksel bir lokasyon gerekmemesi nedeniyle yatırımcılara uygun sermayeler ile yüksek kazanç imkanı sağlamaktadır. Franchise sahibi; Nutty Scientists Türkiye programlarını, atölyelerini, kamplarını ve sınıf içi etkinliklerini yer bağlığı olmaksızın çok daha geniş bir coğrafyada ve seçenek dahilinde uygulayabilir.

Bu Franchise türünü en sık tercih eden kurumlar,
– Okullar ve Eğitim Kurumları,
– Etüt Merkezleri,
– Etkinlik Merkezleri,
– Bağımsız Girişimciler olarak sıralanabilir.

Bu Franchise modelimiz ve yatırım modellerimiz için daha detaylı bilgi için aşağıdaki buton aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Süreci

Lütfen franchise başvurumuzu ve kayıt sürecimizi inceleyin.
Aşama 1
Franchise geliştirme ekibimiz, online talep formunu doldurduğunuzda bilgilendirmek için e posta veya telefon yoluyla sizlere ulaşacak.

Aşama 2
Bilgi için iletişime geçtiğimizde Nutty Scientists Franchise’ı için sorularınızı yanıtlayacağız.

Aşama 3
Karşılıklı anlaşma sağlandığında incelemeniz için Franchise Anlaşması ve anket göndereceğiz.

Aşama 4
Franchise Anlaşması ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için mevcut işletmelerimizin bazılarıyla iletişim kurabilir, işletme alanlarını inceleyerek öneriler alabilirsiniz.

Aşama 5
Online konferans veya belirlenen bir günde franchiselar ziyaret edilerek nihai kararı almanıza yardımcı olacağız.

Aşama 6
Anlaşma sağlandığı takdirde, ödeme ve eğitim tarihleri belirlenecektir. Eğitimlere katılıp eğitimcilerimizle tanıştığınızda asıl eğlence başlayacak ve Nutty Scientists sektörünün içinde iş geliştirme ve pazarlama aşamasında yardımcı olacağız.

Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul
0 212 470 02 45
+90 (505) 234 73 83
info@nuttyscientists.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı