O Bag, Türkiye’de

by Bayilik Lobisi

Avrupa`da ve dünyada trend haline gelen, renkli ve modüler çanta ve aksesuarlarla tanınan İtalya`nın başarılı tasarım markalarından O bag, Türkiye`deki ilk mağazasını Kanyon alışveriş merkezinde açtı.

Geçtiğimiz hafta sonu Kanyon AVM`de, Türkiye`deki ilk mağazasını açan O bag, çantalarını kişiselleştirmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor. O clock, O chive, O click, O bag mini, O pocket, O basket, O folder, O chic ve sınırlı sayıdaki O split çeşitleriyle meraklılarını heyecanlandıran ünlü İtalyan markası, ülke genelinde de franchise mağazaların açılması için görüşmelere başladı bile.

O bag’in sahibi İtalyan Full Spot’un genel müdürü Michele Zanella, Türkiye pazarına giriş konusunda yaptığı değerlendirmede, gelişim planları içerisinde Türkiye’nin önemli bir yeri olduğunu ve Full Spot’un İtalya’da 140 ve İtalya dışında 60 mağazayla küresel bir moda markası haline geldiğini belirtti. O bag Türkiye distribütörü Mezo Moda’nın sahibi Nabat Garakhanova ise eskiden markalara ulaşmanın zor olduğunu hatırlatarak günümüzde tüm markalara erişim kolaylaştığı için tüketicinin gerçekten farklı olanı bulmasının daha önemli hale geldiğini belirtti. Obag`in kullanan kişinin zevkine göre kişiselleştirilmesi sayesinde herhangi bir O bag çanta alındıktan sonra 15 liradan başlayan seçeneklerle farklı tasarımlar yaratılabiliyor.

Detaylar için www.mezomoda.com`a tıklayabilirsiniz.

İtalya`da oldukça bilinen bir marka olan O bag`lerde olay aslında şu: İstediğiniz boyda/modelde O bag`i seçiyorsunuz; sonrasında beğendiğiniz `body`yi, çanta saplarını, iç çantasını, tüyünü, kürkünü vs. kendiniz seçebiliyorsunuz. Tabi fiyatlar da seçtiğiniz materyallere göre değişiyor. Dolayısıyla buradan ucuz bir çanta ile çıkmanız da, pahalı bir çanta ile de çıkmanız da mümkün.. Biz beğendik, bakalım siz de beğenecek misiniz.
o bag türkiye
(Trendus)

Benzer İçerikler

1 comment

aytül 16 Ocak 2016 - 14:28

o bag’ler yurtdfışında çok meşhur burada franchise verse eminim elit kesimin hücumuna uğrar

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı