Ohannes Burger Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

İzmir’de 2008 yılında iki endüstri mühendisi tarafından bir aile şirketi olarak doğan ve misafirlerini ağırlamaya başlayan Ohannes Burger, hamburgere getirdiği yeni ve farklı yorumla bölgesinde kısa sürede ilgi odağı olmayı başarmış bir marka. Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Bornova’da ilk restoranını açan Ohannes Burger, İzmir’den sonra Manisa’da da şubeleşmeye başladı. 2016 Mart itibariyle 6 aktif şubesi bulunan Ohannes Türkiye genelinde franchise veren bir hamburgerci.

“Hamburgerin atası değil, babası” sloganıyla dikkatleri üzerine çeken Ohannes Burger, restoranlarında kullandığı tüm malzemeleri kendisi üretiyor. Bu bakımdan lezzet konusunda oldukça iddialı olan firma franchising ile büyümeyi hedefliyor. Hamburgerde kendine has köfte, sos ve ekmek kullanan marka, lezzeti ile herkese “Ohannes” dedirtmeyi hedefliyor. Diğer bir çok hamburger markasının aksine, katkısız, doğal, günlük birçok hamburger üretilmekte. Butik hamburgerciliği bir adım daha yukarı taşıyan Ohannes Burger, tüm ürünlerini kendine özgü olarak tasarlıyor ve üretiyor. Bu şekilde dünyanın en popüler lezzetleri ile hamburger tadını bir füzyon mutfağında birleştiren Ohannes Burger çok ilgi gören özel menülerini oluşturmuş durumda. Hem yerli bir marka olsun, hem de kârlı bir işim olsun diyorsanız Ohannes Burger franchise şartlarına bir göz atın deriz.

Ohannes Burger Franchise Şartları İse Şöyle:
100 m2’den büyük açık oturma alanı olan işlek cadde ve AVM’ler. İzmirli firmanın ortalama yatırım maliyeti ise işletmenin büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 250.000 – 300.000 TL arasında.
Yüzde 20 gibi bir kâr marjı sunan Ohannes, yatırımcılarına yaptıkları harcamanın geri dönüş süresini 12 ila 18 ay içinde geri kazanmalarını vaat ediyor.

Ohannes Burger Franchising başvurusu için burada yer alan formu doldurabilir ya da franchise@ohannesburger.com adresine mail atabilirsiniz.
burger franchise

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı